За киселото мляко

  • 2 561
  • 18
Привет на всички!
Имам питане към Вас. Синът ми /2г3м/ изяжда минимум по 6 кофички кисело мляко на денонощие.  Shocked Отделно си хапва бих казала добре.
На мен ми се струва адски много. Споделих с още няколко майки, те също бяха изумени. Не мога да го намаля, защото той си иска и търси мляко.
Нямам нищо против да пие, но се притеснявам, дали няма да му навреди.
Едно майче предположи, че може да му липсва нещо и по този начин да си го набавя.
Моля, ако имате идеи или съвети как да го преодолея, или ако има някой с подобен проблем, да сподели тук.
Ще Ви бъда много благодарна!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
много е лесно- отиди на лекар...ако ти ядеш по толкова мляко- ще ти се стори ли нормално????????????
Виж целия пост
# 2
Deni, ходих вече. Нямат обяснение. Питат ме глупости от рода на това, дали някой от родата ми бил така като малък.  Shocked
Попитах тук, защото предположих, че някой може да е минал по този път. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 3
Цитат на: ina_k
Привет на всички!
Имам питане към Вас. Синът ми /2г3м/ изяжда минимум по 6 кофички кисело мляко на денонощие.  Shocked Отделно си хапва бих казала добре.
На мен ми се струва адски много. Споделих с още няколко майки, те също бяха изумени. Не мога да го намаля, защото той си иска и търси мляко.
Нямам нищо против да пие, но се притеснявам, дали няма да му навреди.
Едно майче предположи, че може да му липсва нещо и по този начин да си го набавя.
Моля, ако имате идеи или съвети как да го преодолея, или ако има някой с подобен проблем, да сподели тук.
Ще Ви бъда много благодарна!  Simple Smile
  Щом му понася - няма никакъв проблем!/лекар/ Grinning
Виж целия пост
# 4
ми да, щом не му се отразява негативно, няма да е такъв проблем. на вас като голям консуматор правят ли ви отстъпка? ако яде само мляко от една марка, може да стане рекламно лице Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue свържете се с производителя
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Deni
....ако яде само мляко от една марка, може да стане рекламно лице Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue свържете се с производителя


 newsm62  newsm62  newsm62
Виж целия пост
# 6
Скоро съпругът ми разказа за негов познат, чийто син яде по талкова много мляко на ден. Само дето е на около 4 г. Само че при него вече възникна проблем - отключи някаква алергия. Затова намали му млякото, за да нямаш проблеми. Не е нормално толкова малко дете за поема такива количества мляко. Замести му го с нещо друго, знам ли, сигурно ще ти е трудно.
Виж целия пост
# 7
На мен ми се вижда множко, то млякото си е калорично, пък и за 2-годишно детенце... Но ако се чуства добре ... и му е вкусно ... ми нека си хапва  Simple Smile . Давай му поне с по-ниска масленост.
Виж целия пост
# 8
вярно, че е множко, но явно детенце си го иска. давай му по нискомаслено
Виж целия пост
# 9
Може да правиш и айран с повечко вода.
Виж целия пост
# 10
Давам му 1-2%. Проблемът е, че не иска айран, не иска сок, рядко вода. Просто е като пристрастен. Ужас.
Дори и да не купя вкъщи, ако излезем и види в магазина, веднага посяга към щанда с млеката и започва да пищи за мляко.  Sad
Благодаря момичета! Дано лека-полека да го намаля   Confused
Виж целия пост
# 11
Ина, пробвай да го намалиш.
Ще стане проблем, ако отключи алергия.
Виж целия пост
# 12
Само определена марка кисело мляко ли яде или не подбира?
Виж целия пост
# 13
Павлинче, определено предпочита едно и също мляко. Ако го сменя, яде пак, но малко се мръщи. Мислех да започна да му купувам друго, но той сигурно ще свикне и с него.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Ти от кога започна да му даваш кисело мляко?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия