отново за акото

  • 577
  • 7
Здравейте, от 10 дни се захранваме с домашни зеленчукови пюрета и акото на бебке е твърдо. Това нормално ли е или означава, че имаме запек? Давам и пюренца с тиква, картоф и морков и комбинации между тях. Малката ходи всеки ден, понякога и по-два пъти по мъничко, но е твърдо, като на голям човек.
Виж целия пост
# 1
Здравей. При нас е същото. Даже си мислех да пускам тема. Направо акото му от вчера е като на голиам човек. И аз се чудех дали не се е запекъл , даже му дадох сок от сини сливи и пюре от круша още вчера. newsm78
Виж целия пост
# 2
и аз й давам сок от сливи и водичката от сварена тиква. Ако не й давам, имам чувството , че може вобще да не ходи
Виж целия пост
# 3
здравейте! ние сме така от доста време. правя млякото с овесена вода, давам солидни количества пюре от ябълка и тиква, но резултата е незадоволителен. сега съм взела сок на Хип с ябълка и грозде, та да видим какво ще стане...
Успех с борбата със запека  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Нормално е след като бебето вече не папка само мляко, а други храни, акото да се променя в зависимост от храна. Така например ако папка ориз или картофи ще е по-твърдо, и респективно при сливи и тиква да речем - по-рядко Peace Важното е, че ака. Ако го боли коремче, напъва се, плаче и не може да се изака обаче вече е запек  Rolling Eyes

Когато въведеш повечко плодове и зеленчуци, ще можеш така да ги комбинираш, че да няма запек и т.н Simple Smile

лелчето, опитвала ли си с круша, вместо ябълка? При дъщеря ми много помагаха също сливите - от готовите пюрета  Peace
Виж целия пост
# 5
И нашето е такова, като на голям човек.На 6 месеца е бебчо и яде вече и зеленч.пюрета, месни и каши. До колкото знам е нормално. Даже съм забелязала, че в зависимост какво пюре яде, такъв цвят е и акото.
Виж целия пост
# 6
Абе, хора, нали ви акат децата  Tired Това означава, че нямат запек... Като на големи хора било- ми много ясно, нали започват да ядат храните на големите хора  Crazy
Виж целия пост
# 7
И аз мислех да пускам тема бебчо е на 5м. откакто сме на зел.пюре на обяд ака много трудно и то по малко пюрето от сливи май много не помага ако знаете друго моля ви пишете.много се мъчи горкия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия