В количката е спала котка-как да се обезпаразити

  • 560
  • 6
Ами това ми е въпроса.Оставихме количката до вратата и на сутринта една котка си спеше блаженно вътре.Ния беше на 1.6,а и не обичаше много количката си,затова я захвърлих направо в гаража.Сега сестра ми е бременна и си чакам през юни пламеничка Heart EyesМолбата ми е-знаете ли някакъв сигурен начин да обезпаразитим количката?Тя всъщност почти не е ползвана и няма смисъл да се купува нова,но това с котката пък е Sick
Чудих се дали темата не е за Дом и семейство,но реших,че мамите тук са по-запознати с рисковете за новороденото в случая(съдя по собствената си кратка памет Mr. Green)
Виж целия пост
# 1
Ами ако може всичко от количката да се изпере с препарат и да се изглади няма ли да е достатъчно Thinking Ако могат да се свалят и перат разните там "части" - перете с нещо силно, после перете пак с бебешки прах и накрая гладите и мисля, че няма да има проблем  Peace

Много ме развесели, честно  Joy
Виж целия пост
# 2
Ако изперете платнените части на 40-50 градуса, това няма ли да е достатъчно? newsm78
Евентуално след изпирането да я почистите и с Vanish или друг подходящ препарат?
Щом в количката ще спи бебе, не е много желателно да я пръскате с препарати против паразити.
Виж целия пост
# 3
Ако изперете платнените части на 40-50 градуса, това няма ли да е достатъчно? newsm78
...

 Thinking Мисля, че ще е достатъчно  Thinking
Все пак, под едно бебе винаги се постила нещо и , дефакто няма никакъв допир до повърхностите  Thinking

 newsm78 Сега, като се замисля, и мойта количка седеше в гаража Thinking Кой знае колко мишки са я препикали  Whistling
Е, поне не съм ги видяла.  Mr. Green
Когато се роди малката ми дъщеричка- само я изпрах с прах за пране  Wink
Виж целия пост
# 4
Ами и според мен едно изпиране ще оправи нещата. На моята специално всичко и се сваля и се пере. Друг е въпросът, че няма да повторя тази грешка Embarassed. Едвам я сглобих после, що ядове имахме не е истина.
Виж целия пост
# 5
Освен едно хубаво пране и яко търкане, не се сещам за друго. Накрая едно хубаво изплакване и това е.
Виж целия пост
# 6
Мерси,момичета,успокоихте ме HugИ аз си мислех за едно хубаво изпиране,но друго си е отговорността да е колективна Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия