бертони рок'н'рол: защо са само за над 7 месечно бебе???

  • 791
  • 13
вчера прочетох упътването в един магазин и направо  #Crazy   тъй като на нея сме се спряли...  ooooh! 
дали е нещо във функцията люлка, ама тогава можеше да пише просто функцията да е спряна за под 7 месеца  Thinking

моля, ако янкой знае, да каже
  Hug
Виж целия пост
# 1
ние ползваме този модел още от раждането - никъде не сме прочели, че е за над 7 месеца. Не сме имали проблеми на път. В легнало положение е доста тясно и след 6-тия месец няма да можем да го ползваме и ще минем на седящия й вариант - добре че ще се затопли след 1-2 месеца.
Иначе не е много удобна за калдъръмените улици на София с тези малки колелца, които вече се разбиха и в момента е на ремонт, а е само на 4 месеца като е ползвана 10-ина пъти само.
Въобще не съм доволна от нея освен от функцията й люлка, която я ползваме и в къщи за приспиване.
Виж целия пост
# 2
ниночка, много се учудих. Shocked Да не би нещо да са се объркали в магазина. newsm78 Днес я гледах наживо и ми изглежда съвсем подходяща за новородено. Само май чанта не се предлага. На мен ми се струва, че количките на Бертони не са много здрави и стабилни, но да кажат мамите, които са ги ползвали. Grinning Иначе външно си изглеждат добре и си имат всичко, а и люлката също си е предимство. Peace Ще следя темата и аз, защото още не съм се спряла на конкретна марка и модел и чета почти всички теми за колички.  bouquet
Виж целия пост
# 3
ами имайки рпедвид, че аз лично няма да я разкарвам особено из софия, а предимно в младост, ми се струва ок откъм здравина Wink ама все пак съм отворена за всякакви мнения за бертони, дори ги приветствам де  Hug

а на въпроса - ами в упътването така пише - във вашето, vessnova, не пише ли че е за от 7 до 18 месечни деца???

а също и да попитам, тъй като нали кошът се сваля (passion, ти знаеше ли?  Laughing ), та играе функция на шезлонгче завкъщи, нали? само дето не се люлее ама за спане си става и за местене от стая в стая???

а за размерът имайки предвид, че при мен, живот и здраве, ноември ще е на 6 месеца, значи може седнало, значи е ок, нали???
Виж целия пост
# 4
Ниночка да ти кажа честно въобще не съм чела упътването, а в магазина (Комсед май се казваше) като я купувахме никой не ни каза, че е за големи деца.
Освен това ми се вижда нелогично предвид малките й размери - а си има напълно легнало положение все пак. Така че не разбирам защо да не става за новородено де - даже според мен само за това става. 
Относно коша - не може да се ползва самостоятелно като кошче за разнасяне на бебето.
Сега отиваме да я вземем от ремонт и пак ще я разгледам и ще попитам в сервиза защо да е за над 7 месеца и пак ще пиша.
Виж целия пост
# 5
о - благодаря ти предварително!!! уж щяха да ми звънят от хиполенд, ама йок... иначе от бертони шумен ми казаха, че се има предвид (ама не звучеше много сигурна), че опцията за люлеене не била за мънички, ама пък що да не е???
а за нашето раждане е времево удачен размерът на коша, нали???
а защо да не може да се ползва като кошче за разнасяне???
благодаря предварително
   bouquet
Виж целия пост
# 6
В сайта на Бертони /под една от снимките/ пише за покривалото, че е идеално за новородени - значи става Grinning А и не виждам защо не... Освен да не се ползва люлката. http://www.bertoni-bg.com/Rock-N-Roll.html
На мен лично много ми хареса този модел  http://www.bertoni-bg.com/Active.html  Добро копие на Грако Grinning На "живо" изглежда много по-добре от снимката. Само не знам дали може да се обръща сенника както на гракото.
Виж целия пост
# 7
чувалчето за зимата е идеално - лесно се сваля после. Люлката сме я ползвали от първия месец - няма никаква причина да не се ползва според мен. Сенникът е доста подвижен - захлупва се максимално върху бебето ако вали или духа вятър например.  От сервиза казаха, че е някаква грешка това дето пише, че е за след 7-месечна възраст на бебето - даже се учудиха на тази глупост.
Виж целия пост
# 8
забравих да кажа, че не може да се сваля коша и да се разнася - просто не е пригоден за това. Друго неудобство е, че е трудна за сгъване - поне аз не мога да се справям сама, ако няма да я пренасяте обаче - става.
Виж целия пост
# 9
много ви благодаря!!!
да кажа, че днес я купихме - попаднахме точно на тeзи зелени цвят и рамка като на сайта  Heart Eyes новият десен и сива рамка абс не ни харесват  Crossing Arms
кошът се сваля много лесно според мен  Crazy а и я сгъвам поноимо лесно  Flutter
ACTIVE е почти дизайн като рок'н'рол, само че не и се превърта дръжката, нито кошът се сваля, нито се люлее...
   bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито   bouquet Със здраве да си я ползвате!
Виж целия пост
# 11
Добро копие на Грако Grinning

само да допълня,че ми стана много смешно  Mr. Green наистина са добро копие http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?N=44+10417+56&act=A20 - аз бях ги позабравила грако и сега ги гледах и са направо почти еднакви по дизайн и цвят и фунцкии  Laughing   даже на грако не се люлее и вади кошът  Wink
Виж целия пост
# 12
...Само май чанта не се предлага. На мен ми се струва, че количките на Бертони не са много здрави и стабилни, но да кажат мамите, които са ги ползвали. Grinning

По- удобна и здрава количка от Бертони не съм срещала  Peace Лично аз съм ползвала 4 количики, имам много познати с бебета. Нашата беше ( все още е ,де, щото я ползваме откакто се счупи лятната)  Имола на Бертони. Невероятна количка!
Виж целия пост
# 13
ох супер - дано имам твоя късмет  Hug   че според мен си е до късмет  Wink   та дано имам твоят, щото иначе толкоз много ни кефи самата количка - просто е уникално съчетание на множество функции и сууупер сладък цвят и дизайн  Heart Eyes
иначе чанта, дъждобран и евентуално чадърче ще си купим отделно без проблем пак на бертони от същата цветова гама
Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия