КОЛКО ВРЕМЕ ПРЕДИ ДА РОДИТЕ КОРЕМА ВИ "ПАДНА" НАДОЛУ??

  • 27 483
  • 55
Здравейте мами! Преди няколко часа се върнах от консултация и лекарката ми каза , че бебето е паднало (т.е. главата му е в таза или където там трябва ). Та искам да ви питам знаете ли горе-долу до колко дни да очаквам включване  Thinking . Как беше при вас? Колко време след като "падна" бебето родихте? Незнам, защо но нещо взех да се притеснявам, знам че все някога ще дойде момента, но си мислех, че има време Shocked
Виж целия пост
# 1
Този термин не съм го чувала  Rolling Eyes Паднало било бебето ... newsm78
Виж целия пост
# 2
На мен ми слезе корема долу от преди две три седмици и още чакам прекрасното събитие.
Но при всеки е различно.
Така че леко раждане и здраво бебенце!
Виж целия пост
# 3
И на мен на последната консултация (в началото на деветия месец) лекарят ми каза, че всичко е готово и че "бебето е паднало". Каза всеки момент да очаквам включване. А аз така се шашардисах! Оставаха още 25 дни до термина. Накрая преносих десет дни.  Rolling Eyes
Не мисля, че това е изобщо някакъв критерий.
Виж целия пост
# 4
И на мен на последната консултация (в началото на деветия месец) лекарят ми каза, че всичко е готово и че "бебето е паднало". Каза всеки момент да очаквам включване. А аз така се шашардисах! Оставаха още 25 дни до термина. Накрая преносих десет дни.  Rolling Eyes
Не мисля, че това е изобщо някакъв критерий.
Благодаря!Малко ме успокои аз си представих, че едва ли не утре ще родя  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Някъде около месец и нещо си бях със смъкнат корем, а родих на термин. Бебето се беше обърнало още в 7-я месец.
Виж целия пост
# 6
Имаш предвид, че бебето е "слязло" в малкия таз?!? 34 г.с. ми се смъкна корема (съответно бебето) и в 36 г.с. родих. Успех и леко раждане с най-здравото и красиво бебче.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Някъде около месец и нещо си бях със смъкнат корем, а родих на термин. Бебето се беше обърнало още в 7-я месец.

същата работа...само че преносих 2 дни.
Виж целия пост
# 8
И на мен ми казаха в началото на седмия месец, че се е наместило с главата надолу и е слязло нисичко, а сега съм в 38 седмица и очевидно не се е родило, така че не се притеснявай.
Виж целия пост
# 9
Това не е критерий, че утре ще родиш  bowuu. Но ако те хване тръпката да чистиш щяло и нещяло - стягай си багажа за родилното Hug. Поне при мен така беше  clean
Виж целия пост
# 10
На мен ми се смъкна корема още в началото на 9-ти месец, а сега- 4 седмици по-късно още не съм родила. Чакам си реда  Grinning
Виж целия пост
# 11
Това не е критерий, че утре ще родиш  bowuu. Но ако те хване тръпката да чистиш щяло и нещяло - стягай си багажа за родилното Hug. Поне при мен така беше  clean
    Цяла бременност чистих непрекъснато!Корема ми се смъкна около 2 седмици преди раждането.Обаче съвсем отчетливо си спомням,2-3 дена преди да родя имах постоянно желание да се прибера(иначе скитах нон стоп)в къщи,да се скрия в топло уютно местенце по-далече от шума и хората.
Виж целия пост
# 12
На мен корема ми падна в началото на 9 месец, а бебето родих почти 1 седмица преди термина.Леко раждане!
Виж целия пост
# 13
на мен бебето още в края на 8-мия месец се беше "настанило" в малкия таз, но както виждаш ние сме още 2 в 1! Grinning


 
Виж целия пост
# 14
на мен ми се смъкна корема много рано; не съм много сигурна кога беше, но може би някъде съм края на седмия месец. родих в 37ма седмица.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия