Помощ-разкодиране на телефон

  • 2 904
  • 6
Момичета, има възможност да си взема тънко телефон, но е кодиран към друг оператор. По принцип съм с резерви към разкодирането и малко се притеснявам дали е удачен вариант разкодиран телефон. Но пък настоящия си номер го ползвам от 4 години и офертата е примамлива.
Имате ли опит с такива процедури? Има ли опасност от проблеми впоследствие?
И, ако може да ми дадете координати на добър сервиз в Габрово, Велико Търново или София, където мога да го разкодирам. Praynig
Виж целия пост
# 1
Аз на майка давам всяка година мои телефони които трябва да се разкодират за да се ползват в БГ.Разкодирането става за около 10мин.и до сега мога да ти кажа че проблем с телефоните е нямала.Така че смело разкодирай и не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 2
Няма проблем с разкодирането,както са ти казали по-горе.Само губиш гаранцията на телефона.
Виж целия пост
# 3
Благодаря, мацки!    bouquet
red poppy, гаранцията не ме притеснява.
Сега остава да намеря къде да стане, дано някой може да ми помогне!
Виж целия пост
# 4
...
Имате ли опит с такива процедури? Има ли опасност от проблеми впоследствие?
И, ако може да ми дадете координати на добър сервиз в Габрово, Велико Търново или София, където мога да го разкодирам. Praynig
В Габрово се сещам за един сервиз на Орловска, ама все пак ако телефонът е по-новичък модел може и да не се справят или от тези, които са с операционна система, не знам дали става толкова лесно.
Може и да греша, ама самото "разкодиране" се състои в това да инсталират целия софтуер на телефона наново, като по този начин ограничението отпада.
За човек, на който това му е работата, не би трябвало да е проблем да го направи, стига да разполага със софтуера. Остава ти да питаш на мястото, където решиш да отидеш, дали се наемат да го направят. Не мисля че, ще ти струва повече от двайсетина-трийсетина лева
А, освен това, ако си го ползвала преди това телефона, имай предвид, че ще изгубиш настройките, направени от теб и по-важното - номера ако имаш записани в него, мисля, че също няма да останат
Не ти казах нищо конкретно, но дано все пак да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 5
Не споря да кажа отначало но при мен настройките и телегоните си останаха
Самото разкодиране ми излезе 10лв,но това е за Добрич.
Ако отидес в магазин на Мобилтел или Глобъл предполагам че ще те насочат къде можеш да си разкодираш телефона при техни дилъри Peace
Виж целия пост
# 6
Няма проблем с настройките, защото телефона ще се разкодира още с покупката /а картата на съответния оператор ще подаря, защото номера ми е отдавна и е на друг оператор/.
aniji, наистина ли насочват Глобул и Мтел?  newsm78 Защото аз реално договора си го сключвам и с картата ще се говори, но телефона ще се ползва за друга карта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия