Моля, дайте акъл-захабена дреха при пране

  • 5 992
  • 19
Момичета, много съм ядосана.....панталонът на любимата ми пижама е пуснал оранжево върху горнището и...и върху още едно друго горнище на другата ми пижама. Мноооого ме е яд, веднага пробвах да ги препера, не падна. Sad
Кажете как да постъпя, моля....аз тия пижами ги ползвам и за ходене из апартамента .....искам да изглеждат добре. Ако ги вложа във Вениш? newsm78
Виж целия пост
# 1
На мен ми върши работа крем за бръснене ''Каро'', но за съжаление за боядисани дрехи не съм го пробвала.Ако искаш опитай-намазваш петната, оставяш ги да престоят една вечер и после переш по обичайния начин.
Виж целия пост
# 2
А с Vanish няма ли да стане? newsm78 Не съм пробвала още, но си взех една туба точно за такива случаи, че и аз ги правя тези гафове от време на време.
Виж целия пост
# 3
А с Vanish няма ли да стане? newsm78 Не съм пробвала още, но си взех една туба точно за такива случаи, че и аз ги правя тези гафове от време на време.
И аз първо натам се запътих......ще взема един течен Венищ и ще ви информирам.
Виж целия пост
# 4
ето затова се ползват кърпичките на Бу  Laughing Laughing
кажи дали става с Вениш, да пробвам и аз...  снощи мъжът ми се сдоби с много свежарски розов потник по същата причина като твоята
Виж целия пост
# 5
ето затова се ползват кърпичките на Бу  Laughing Laughing
кажи дали става с Вениш, да пробвам и аз...  снощи мъжът ми се сдоби с много свежарски розов потник по същата причина като твоята
Мто моето стана по друга причина Crazy
Като съм вадила дрехите от пералнята-и двете неща са се били затиснали. И понеже не прострях веднага, е успяло да пусне. Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Хайде ще чакаме да кажеш дали има ефект Вениш-а. Peace
Виж целия пост
# 7
Мто моето стана по друга причина Crazy
Като съм вадила дрехите от пералнята-и двете неща са се били затиснали. И понеже не прострях веднага, е успяло да пусне. Embarassed Rolling Eyes
е как не са пуснали по време на прането? каква е твоята тайна?
Виж целия пост
# 8
Мто моето стана по друга причина Crazy
Като съм вадила дрехите от пералнята-и двете неща са се били затиснали. И понеже не прострях веднага, е успяло да пусне. Embarassed Rolling Eyes
е как не са пуснали по време на прането? каква е твоята тайна?
ми де да знам.....докато са били допрени едно до друго-тогава са се зацапали. Embarassed
Виж целия пост
# 9
Faithless извиним, че ще използвам темата ти, а става въпрос пак за пижама (а да не пускам друга тема).
С какво да почистя петно от боя за коса на пижама?
Виж целия пост
# 10
Faithless извиним, че ще използвам темата ти, а става въпрос пак за пижама (а да не пускам друга тема).
С какво да почистя петно от боя за коса на пижама?
Тук колежката казва, че твоето петно по-имало шанс да се махне. На мене хавлията ми като се захаби след прясно боядисване на косата след изпиране обикновено зачезва.Е, не от бяла хавлия, все пак.
Като се пробвам тия дни с Вениша-ще кажа.
Виж целия пост
# 11
Пробвала съм с Вениш - не става.
Сигурно зависи и от боята.
И аз със специалист по този номер с оцветяването и то точно заради закъсняло простиране.
Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 12
Белина за цветно пране,може Аче,може и от тая новата американската на прах.Само,че сложи два пъти по-малко от нормалната доза.Другият вариянт е в пикадили продават специален препарат за оцветено пране.Представлява едни пакетчета прахообразно вещество.Не смърди на белина а на лимони.Не си спомням марката ама е на щанда с омекотителите.Та нето го сипваш във ваната ако става въпрос за повече пране или в леген ако е една дреха,слагаш посоченото количество студена вода разбъркваш/шупва/и после бухаш съсипаните дрехи.В къщи спалното бельо често търпи тая процедура,защото щерките все пропускат да отделят накой червени прашки и белите чаршафи стават кюлотен цвят.Става и за засечено пране-такова със сивкав цвят.
Виж целия пост
# 13
Белина за цветно пране,може Аче,може и от тая новата американската на прах.Само,че сложи два пъти по-малко от нормалната доза.Другият вариянт е в пикадили продават специален препарат за оцветено пране.Представлява едни пакетчета прахообразно вещество.Не смърди на белина а на лимони.Не си спомням марката ама е на щанда с омекотителите.Та нето го сипваш във ваната ако става въпрос за повече пране или в леген ако е една дреха,слагаш посоченото количество студена вода разбъркваш/шупва/и после бухаш съсипаните дрехи.В къщи спалното бельо често търпи тая процедура,защото щерките все пропускат да отделят накой червени прашки и белите чаршафи стават кюлотен цвят.Става и за засечено пране-такова със сивкав цвят.
Ако положението се оправи-публично ще ти изкажа благодарност!!!! И почерпка!!!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Оцветявала съм дрехи в пералнята и нищо не е помагало.И вениши,мениши-нищо!Постепенно след всяко пране поизбеляват петната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия