петно от машинно масло

  • 2 240
  • 11
Как да почистя петното от масло върху блузата на мъжа ми? Изпрах блузата,но петното си стои.Блузата е ватирана,от тези мекичките.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Пробвай с корисилин.
Имам и някакви спомени за бензин, ама ....
Виж целия пост
# 2
Никакъв коресилин  Naughty Напръскваш с Меглио (това е много добър обезмаслител) около 5 мин.преди да го изпереш...
Виж целия пост
# 3
С Меглио или някакъв друг обезмаслител Peace!
Виж целия пост
# 4
а не пречи ли това,че веднъж вече изпрах блузата без да третирам петното newsm78
Виж целия пост
# 5
Никакъв коресилин  Naughty Напръскваш с Меглио (това е много добър обезмаслител) около 5 мин.преди да го изпереш...
само с меглио - и аз така махам петната от масло по дрехите на мъжа ми / неговата работа е такава , че винаги е омацан/
би трябвало да не пречи че си го изпрала преди това
Виж целия пост
# 6
а не пречи ли това,че веднъж вече изпрах блузата без да третирам петното newsm78

Не пречи. Напръскай с Меглио и остави да стои. Повечко време.  Peace
Виж целия пост
# 7
Ариела също изпира такива петна ( от собствен опит го казавам ).
Виж целия пост
# 8
а не пречи ли това,че веднъж вече изпрах блузата без да третирам петното newsm78

Не пречи. Напръскай с Меглио и остави да стои. Повечко време.  Peace

 Peace
Ариела изпира обикновени петна от олио, но с машинното масло трудно ще се справи - личен опит.
Виж целия пост
# 9
Ще стане, ако го натъркаш в свинска мас - моля, не се смейте!
Маслото се разтваря най-добре с масло, а свинската мас е безцветна. После го изпираш с прах за пране и - готово!
Виж целия пост
# 10
а не пречи ли това,че веднъж вече изпрах блузата без да третирам петното newsm78

Не пречи. Напръскай с Меглио и остави да стои. Повечко време.  Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
Тъкмо щях да пускам нова тема, но ще използвам съветите от тази- ходихме на ски наскоро и като тръгнах да си пера гащеризона- между краката петна от маслото на влека-побеснях направо, дано стане с meglio Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия