вашето мнение за КСЕНИКАЛ

  • 3 515
  • 15
Моя приятелка се двоуми дали да започне да пие КСЕНИКАЛИма колкото добри толкова и лоши мнения.Моля нека и помогнем да наклоним везните само в една посока.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО smile3525
Виж целия пост
# 1
КСИНАЛ - що за медикамент е това?
Виж целия пост
# 2
Момичето сигурно е имало в предвид КСЕНИКАЛ
Виж целия пост
# 3
Ксинал е нещо средно между Ксизал и Ксеникал явно Sunglasses
Виж целия пост
# 4
НЕ ЗНАЯ ТАКА МИ ГО ПРОДИКТУВА ТЯ.Служи за сваляне на килограми,силно прочистващо било.
(В wc-то направо олио)Само това знам.Поправих темата на ксиникал звучи по лекарствено извинявайте за грешката. Embarassed
Виж целия пост
# 5
КСЕНИКАЛ

Кажи й да не се захваща с глупости.

Това е скъп медикамент, който, евентуално може и да даде резултат, но след продължителна употреба, примерно след 6 м. непрекъснат прием, и то с 2-3 килограма намаление на теглото.

От една опаковка, струваща 90лв. за 28 дни кантара няма да мръдне, а на нея ще й излезе доста солено.

По-добре да опита с диета и фитнес.
Виж целия пост
# 6
Поправих грешката -КСЕНИКАЛ
И аз това и разправям,но тя е скарана с ограниченията и търси по лесен начин.
Доста скъпо отслабване  Shocked
Виж целия пост
# 7
КСЕНИКАЛ

Кажи й да не се захваща с глупости.

Това е скъп медикамент, който, евентуално може и да даде резултат, но след продължителна употреба, примерно след 6 м. непрекъснат прием, и то с 2-3 килограма намаление на теглото.

От една опаковка, струваща 90лв. за 28 дни кантара няма да мръдне, а на нея ще й излезе доста солено.

По-добре да опита с диета и фитнес.

Подкрепям това мнение Peace
Виж целия пост
# 8
Ако е скарана с ограниченията, то по-добре да не започва изобщо. Дори и да пие ксеникал пак ще трябва да спазва определен хранителен режим. Nansen е напълно права - ксеникала трябва да се пие не по-малко от 2 месеца за да има ефект. И това не е гаранция, че ще отслабне кой знае колко. Да не говорим, че има хора при които действието му (разбирай олиото в тоалетната) е много силно изразено. Имам позната, която докато го пиеше ходеше с по 2 чифта резервно бельо в чантата, защото и се е случвало, как да го кажа по-меко - да се "наака"  Laughing докато е на вън. Така че по-добре да пробва някоя диетка.
Виж целия пост
# 9
Освен всичко...по телевицята и вестниците преди време доста говориха за този Ксеникал - доказано е, че може да причини дори рак! alert
Виж целия пост
# 10
Ксеникала е за хора,който употребяват храна с много мазнини,в противен случай резултата е ужасен-не пожелавам на никой да попада в подобна ситуация,възстановяването,след това е дълго и продължително,а може да има и фатален край.Има достатъчно зравословни методи за отслабване! NaughtyХората употребявали ксеникала(тези ,който се хранят обилно),след спирането на лекарството въэвръщат килограмите,да не говорим за нарушения метаболизъм( организма свиква да изхвърля мазнините с хапчетата)
Виж целия пост
# 11
КСЕНИКАЛ

Кажи й да не се захваща с глупости.

Това е скъп медикамент, който, евентуално може и да даде резултат, но след продължителна употреба, примерно след 6 м. непрекъснат прием, и то с 2-3 килограма намаление на теглото.

От една опаковка, струваща 90лв. за 28 дни кантара няма да мръдне, а на нея ще й излезе доста солено.

По-добре да опита с диета и фитнес.
Така е но дълго приемане е само под лекарско наблюдение-имаше станични ефекти при мои познати ама трябва да попитам какво беше!  newsm78По добре да не се захваща !Въпреки че ефект съм забелязвала,но пък имаше някакви смущения ще попитам и ще ти дам по точно инфо
Виж целия пост
# 12
                Още едно силно отрицателно мнение и от мен  Peace. Аз лично се информирах много подробно по въпроса, което ме настрои много отрицателно. От друга страна мои приятелки са свалили 2-3 кг за два месеца, при силно изразени странични ефекти. Тях поне не ги притесняваше финансовата страна на въпроса, пък и не работеха (т.е. имаха възможност да си седят предимно вкъщи по това време). По техни думи - не биха повторили  Naughty.
Виж целия пост
# 13
ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ НЯКОЙ  Е ПРИЛАГАЛ ДИЕТАТА НА ПИЕР ДЮКАН В СЪЧЕТАНИЕ С КСЕНИКАЛ ЕДИН ПЪТ ДНЕВНО ВЕЧЕР ПРИМЕРНО . И НЯКОЙ ВЪОБЩИ ПРИЛАГАЛ ЛИ Е ТАЗИ ДИЕТА ПОВЕЧЕ ОТ 3 МЕСЕЦА ЗАЩОТО АЗ СЪМ 87 КГ ВИСОКА СЪМ 1,7 АКО ИСКАМ ДА ОТСЛАБНА ДО 65КГ  НАПРИМЕР ЩЕ МИ ОТНЕМЕ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ ПРЕЗ КОЕТО СПОРЕД ТАЗИ ДИЕТА НЕ ТРЯБВА ДА ЯМ НИКАКВИ ПЛОДОВЕ ТОВА НЕ Е ЛИ ОПАСНО ЗА ЗДРАВЕТО АКО НЯКОЙ ЗНА Е ДА МИ ПИШЕ  Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 14
Диетата на Дюкан освен ниско въглехидратна е и ниско мазнинна, така че не виждам как ще ти помогне Ксеникала. Ако вечеряш бяло пилешко месо със зеленчуци, какъв ще е смисъла да вземеш хапчето  newsm78. Ксеникалът блокира 1/3 от мазнините, които си приела, но 1/3 от почти 0 си е 0. В листовката на лекарството изрично пише, че няма смисъл да се приема при хранене, несъдържащо мазнини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия