Въпрос към мамите ползвали COCO CHANEL

  • 11 098
  • 24
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=41729& … cpage=2#poststart
Ето за този говоря.Потърсих в няколко парфюмерии но го няма
Моля някоя мама да ми опише от личен опит аромата и да го зсравни с някой ако има прилика естествено
Въпроса ми най ве4е е дали е сладникав
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм го ползвала този, но абсолютно всички аромати на Шанел са... как да кажа  Thinking, ами не могат да бъдат сравнявани с другите парфюми изобщо  Simple Smile.
Виж целия пост
# 2
Да,но исках да ме насо4ите към аромата
Виж целия пост
# 3
Вчера го видях в една парфюмерия в Б-с, ама в момента съм със запушен нос и не мога да ти помогна Laughing
Ако е нещо подобно на Коко Мадмоазел, не се колебай, още повече на тази цена. Иначе 30 мл. на Шанел вървят около 100 лева
Виж целия пост
# 4
Нищо общо няма с Коко Мадмоазел,много по-хубав е!Това е най-хубавия парфюм,който съм имала и мирисала,просто е вълшебен.Не съм си го позволявала отдавна,няма го на много места,защото е така да се каже стар парфюм,а сега се търсят нови и модерни аромати.Ако имаш възможност си го вземи,много траен,много силен парфюм,без цветни нотки,по-скоро е от типа мускусни парфюми,които действат на мъжете като афрозидиак.Какви спомени имам с този парфюююмммм.....
Виж целия пост
# 5
На тази цена дали ще да е истински?
Виж целия пост
# 6
Невероятен е !Доста по-женствен е от Коко Мадмоазел,някак си ми е по-натрапчив ,запомнящ.
Виж целия пост
# 7
Страхотен парфюм!Ползвала съм преди доста години и малко съм позабравила миризмата,но спомена ,че е много хубав е останал.
Малко по-остър от Коко мадмоазел.
Виж целия пост
# 8
Страхотен!
Но не знам как се описва аромат на парфюм... newsm78
Виж целия пост
# 9
Виждам,че всички,които сме го ползвали,не сме го забравили.Само като се опитах да си спомня миризмата му и настроението ми се подобри.Почувствах се по-млада само от спомена за този парфюм.Благодаря,че ми напомни за него! Flutter
Виж целия пост
# 10
Srtrahotmni ste Blagodarq wi  bouquet
Виж целия пост
# 11
Невероятен е !Доста по-женствен е от Коко Мадмоазел,някак си ми е по-натрапчив ,запомнящ.


един от любимите ми
и мен ме съмнява качеството на този  Thinking все пак 30 лв е малко за Шанел
 Peace
Виж целия пост
# 12
Невероятен е !Доста по-женствен е от Коко Мадмоазел,някак си ми е по-натрапчив ,запомнящ.


един от любимите ми
и мен ме съмнява качеството на този  Thinking все пак 30 лв е малко за Шанел
 Peace
Ами ще помоля да го прати и ако ме усъмни връщам,утре ще се разходя по Витошка да видя и аромат и да ми обяснят какво да гледам или направо там да го проверят  bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз съм го ползвала, но това  е вечерен парфюм. Т.е. доста е тежък...поне аз така мисля, въпрос на вкус  33uu
Виж целия пост
# 14
Тежичък е. Аз обичам по-леки аромати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия