д-р Попов Поморие

  • 16 131
  • 5
Момичета, моля за мнението ви за д-р Попов от Поморие. Засега това, което съм чувала за него е положително. Но пък и информацията, която намерих е оскъдна, затова ако имате впечатления, споделете.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравей!Аз съм негова пациентка от 3 месеца и до сега мога да се изкажа само положително за него. Ти с какъв проблем си? Знае ли някой дали прави лапароскопия?
Виж целия пост
# 2
Приятелка роди при него на 14.02.08.Много е доволна,при все че раждането е било доста трудно,бебчо тръгнал с едната  ръка напред.Казва ,че прегледите при него нямат нищо общо с прегледите при други лекари при които е била.
Аз преди месец направих спонтанен аборт е 23 г.с. Направи ми го д-р. Душепеев на който съм страшно благодарна. Казвам го защото за  него съм чела и доста негативни мнения,но при мен той следеше бременността от начало и мога да кажа ,че се държа страхотно.Дори когато му звъннах в 1.30 посред нощ , защото ми изтичаха водите беше страшно внимателен.Така ,че явно все пак е въпрос на късмет да уцелиш подходящият човек за теб.
Виж целия пост
# 3
Преди 7 години ходих на консултация при доктор Попов и при него родих ,просто нямам думи страхотен специалист е ,много внимателен и разбран човек.Знам че преглежда в частния кабинет и много рядко води раждания.Сега пък съм бременна и мислих да ходя при него но не бил много добре здравословно и не водил консултации.Ходя при доктор Димитрова  и тя е много лъчезарна усмихната и страхотен специалист
Виж целия пост
# 4
Аз съм ходила на преглед при него,много мил 4овек.Приятелката ми роди преди 3 години при него и тя е супер доволна. Peace
Виж целия пост
# 5
Аз съм ходила на прегледи и при д-р Попов и при д-р Димитрова в Поморие.И двамата са изключителни специалисти!По време на раждане не оставят родилката докато не роди,дори и да им е свършила смяната,за да са спокойни,че всичко е наред.Когато на мен ми се наложи да родя предпочитам да е там,отколкото в Бургас!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия