Мила кукло Барби...

  • 1 934
  • 38
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1015275

Мислите ли, че трябва да издевателстваме до такава степен над тялото си, че то да загуби напълно формата и видимата си възраст? Не съм противник на пластичната хирургия, но това ми се вижда прекалено.
Виж целия пост
# 1
Като прочетох заглавието се сетих за песента на Росица Кирилова... Blush

Прекалено е да, аз не бих го направила, но щом изглежда, чувства се добре и има парите...няма лошо. Peace Различни хора, различни приоритети, за нея явно да изглежда така я кара да се чувства добре. Simple Smile

П.П. Но статията ми се струва малко преувеличена, каквито и пластични операции да си си правила, не ми се струва възможно на 46 да те мислят за под 18...на снимките бих й дала 30 някъде.
Виж целия пост
# 2
Реставрацията на тялото на Деми Мур струвала 1 млн. $ годишно.

При такива разходи, аз щях да ходя само гола и да избивам инвестиции.  Flutter
Виж целия пост
# 3
Аз също не мисля, че изглежда на 18...
Размишлявах по-скоро какво би ме накарало да пръсна толкова пари и да загубя не малка част от времето си в лежане по болници, за да изглеждам добре или да спра хода на времето, или по някоя друга причина...
Виж целия пост
# 4
Моето отношение към пластичната хирургия съм го изразявала многократно във форума.За мен здравето е най-важно и не бих си причинила такива неща сама.Друг е въпроса дали една 46 годишна жена може да изглежда на 18 даже и след 100 операции.Мисля,че това е фантастика.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че продавачката е била без очилата си... Mr. Green
И определено, не си заслужава да съм баба изглеждаща като момиченце, но рискуваща да се счупи ако я стиснат по-силно. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Въобще не прилича на 18 годишна,по скоро 18 годишните приличат на нея,ако ме разбирате какво искам да кажа Mr. Green
Ако в това да изглежда по млада е "хлябът" и защо да не го прави,щом може да понесе такова издевателство върху тялото си,нейна си работа.
Но пък всеки,поне мъничко би и завидял,че на 46 изглежда къде,къде по млада.
Виж целия пост
# 7
Всеки има право на щастие..Нали тази кака не пречи на никой..И щом така и харесва,защо не?!
Виж целия пост
# 8
Красива е. Секси и желана.
Има самочувствие.
Комфортно й е, със сигурност. Каквото и да е струвало това.
Виж целия пост
# 9
Не става дума за нея. За да го направи, явно е имала мотив и е доволна от избора си.
Мислех си и в друга посока - дали, ако имах много, ама наистина много пари, бих ги дала, за да имам мерки 90-60-90. Височина си имам, мерси. Отговорих си - не.
Виж целия пост
# 10
Добре изглежда за годините си /има си хас след толкова пластика/, ама това, че я бъркат с 18 годишна вероятно сама си го е съчинила Stop
Не ми прилича нито на 18 годишна, нито на кукла Барби.
Виж целия пост
# 11
Аз също не мисля, че изглежда на 18...
Размишлявах по-скоро какво би ме накарало да пръсна толкова пари и да загубя не малка част от времето си в лежане по болници, за да изглеждам добре или да спра хода на времето, или по някоя друга причина...

Психично заболяване...  Crazy

Другото е, че жената изкарва пари с тялото си, така че това е инвестиция в професионално развитие.
Виж целия пост
# 12
На мен ми харесва как изглежда жената, но не прилича на 18 годишна. Simple Smile
Не смятам, че е прекалила, корекциите й са леки в сравнение с това което правят в Extreme Makeover.

Дали бих го направила.....не знам.
След години ако имам финансова възможност, свободно време и желание - защо не.
Резултата си заслужава!
Виж целия пост
# 13
Като я погребат и няма да може да се разложи от толкова операции и силкони  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Да, бе, 18 г. Дрън-дрън. Те в Щатите задължително проверяват на всички паспортите, когато купуват алкохол или влизат в бар. И на мен ми го проверяваха редовно, когато януари бях там, ама не се лаская, че приличам на 18 годишна! Joy

Иначе - абе ако имам пари може би бих си направила някакви корекции - сериозно се замислям за лифтинг или липосукция след 10-тина години. Но дотогава ще си карам така, както природата ме е създала. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия