Гърдите след спиране на кърмата !

  • 2 028
  • 37
Здравейте мами ,ние сме на 9 месеца и от две седмице не се кърмим ,колко време след спиране на кърмата гърдите се възтановяват и да ли въобще ще стане това или ще си остана с увиснал  и мек бюст ?
Виж целия пост
# 1
Колко ще се възстановят гърдите ти и за колко време зависи от еластичността на тъканите, както и от продължителността на прекратяването на кърменето (дали отбиването е станало постепенно или кърменето е  спряно рязко).Твърде индивидуално е.
Виж целия пост
# 2
Приеми, че гравитацията винаги побеждава Wink
Виж целия пост
# 3
Приеми, че гравитацията винаги побеждава Wink
За жалост...
Виж целия пост
# 4
Приеми, че гравитацията винаги побеждава Wink
Прошка никому ,но все пак е индивидуално  Peace "неопрощаването"
Виж целия пост
# 5
Вярно е,  има разлики в щетите Wink  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Вярно е,  има разлики в щетите Wink  Mr. Green
И то големи. Peace
Виж целия пост
# 7
Имам няколко приятелки, които кърмиха по 4-5 месеца децата си и гърдите им си останаха в отлично състояние. И аз сега ще спирам и ще видим ефекта, дано да е добър  Grinning
Виж целия пост
# 8
Имам няколко приятелки, които кърмиха по 4-5 месеца децата си и гърдите им си останаха в отлично състояние. И аз сега ще спирам и ще видим ефекта, дано да е добър  Grinning

Гърдите не се деформират от кърменето, а от наедряването им по време на самата бременност  Peace
Виж целия пост
# 9
Изобщо не съм забелязала някаква промяна относно твърдината
Виж целия пост
# 10
Разлика между гърдите ми с големия син има голяма, хем кърмих много малко. Втория път кърмих 6 месеца и няма разлика с преди, дори и стрии нямам. А гърдите ми бяха като дини  Shocked Явно няма на къде повече да увиснат и смалят  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Имам няколко приятелки, които кърмиха по 4-5 месеца децата си и гърдите им си останаха в отлично състояние. И аз сега ще спирам и ще видим ефекта, дано да е добър  Grinning

Ако ще спираш заради гърдитеее....просто няма смисъл. Tke damage is done, както се казва. Първите дни обикновенно има най големи амплитуди в раздуването, а това разваля бюста не кърменето ! Не, че ми се вярва някой да спре да кърми толкова малко бебе заради хубав бюст, ама знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 12
Приеми, че гравитацията винаги побеждава Wink

 Close  Аха
Виж целия пост
# 13
не вярвам, че има жена на която бюста след кърмене е останал просто като преди това. За огромно съжаление на нас а също и на мъжете ни Blush
Виж целия пост
# 14
Гърдите не се деформират от кърменето, а от наедряването им по време на самата бременност  Peace
И моя доктор каза така!!! И най важното каза че ако спреш да кърмиш рязко точно тогава гърдите увисват най много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия