За пръцкането при бебетата

  • 1 807
  • 27
Откакто бебка взе да ака на 2-3 дни веднъж, като пръцне и ми омекват капачките doh. Незнам такова невинно създание, как може да произвежда такива зловония. Случвало ли ви се е и на вас подобно нещо и смятате ли че има нещо обезпокоително в този факт?
Виж целия пост
# 1
Освобождава се от газове детето Simple Smile Да си започвала някоя нова храна наскоро?
Виж целия пост
# 2
Бебо си пръцка нон-стоп. В началото се притесних, но след консултацията с лекар ми казаха, че е много добре за бебето - освобождава газовете и така намалят коликите.
Виж целия пост
# 3
Бебо си пръцка нон-стоп. В началото се притесних, но след консултацията с лекар ми казаха, че е много добре за бебето - освобождава газовете и така намалят коликите.
Оооо, тази подробност с коликите я бях забравила  Mr. Green , но не обяснява зловонието  newsm78
Виж целия пост
# 4
Само да допълня, че сме само на кърма и няма колики още от края на първия месец. Sick
Виж целия пост
# 5
Спокойно! И ние сме на кърма, а пръцкаме като цяла казарма войници след бобена вечеря. Става така обикновено когато не е акал повече от 24 часа - явно "материалът" се задържа и има време да ферментира и узрее.
Виж целия пост
# 6
и моето бебе пръцка много, но това го облекчава при коликите. усещам миризмата, само ако пръцне, докато сменям пампата. понамирисва леко, но чак пък зловонно? newsm78
Виж целия пост
# 7
Спокойно! И ние сме на кърма, а пръцкаме като цяла казарма войници след бобена вечеря. Става така обикновено когато не е акал повече от 24 часа - явно "материалът" се задържа и има време да ферментира и узрее.

Хе хе това с боба е страхотно  smile3521. Явно всички бебета са пръдливи - и моето, също! Ама е такава картечница...  #Sniper А по някой път и ароматерапия ми провежда...  smile3525
Виж целия пост
# 8
Калина ги произвеждаше такива лютящи на очите, когато беше на АМ НАН ХА, та педиатърката питаше дали не я храним с пържоли...  Sick Направо ме отхвърляше на метър...  Crazy Но щом твойта Убавица е само на кърма, значи просто пръцкането "престоява" и затова...   Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Бранко започна да пръцка така, когато спрях да му давам капки да коликите. Голям купон беше.  Mr. Green
Няма нищо обезпокоително в този факт, не се притеснявай.  Peace
Виж целия пост
# 10
Няма нищо страшно, само повече смях за мама и тати!  Party
Виж целия пост
# 11
Това, че пръцка може само да те радва- това е признак на здрав стомах и се освобождава от газовете  Wink
Виж целия пост
# 12
и моята мадама пръцка като за световно, обаче през памперса не мога да усетя миризмата Simple Smile
аз също знам , че щом пръцка, значи няма проблеми със стомахчето....  Hug
Виж целия пост
# 13
Моята буболина също пръцка яко, при това ми се е случвало да влезна в стаята и така да е омирисана, че главата си залагах, че е оакала пейзажа- а то детето си пръцкало на воля Hug. Няма какво да те притеснява
Виж целия пост
# 14
Бебо си пръцка нон-стоп. В началото се притесних, но след консултацията с лекар ми казаха, че е много добре за бебето - освобождава газовете и така намалят коликите.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия