Кои ТВ реклами плашат децата Ви?

  • 2 153
  • 45
..и има ли такива?
София,която е на година и 3 месеца,гледа реклами като хипнотизирана,но я плаши рекламата на БТК с анимираните телефонни слушалки и сега тази на Вип Брадър..
При вас как е?
Виж целия пост
# 1
Няма такава. Всичко ,що е реклама се гледа от... до...
Виж целия пост
# 2
Нищо не го плаши  Rolling Eyes Започнат ли рекламите, зарязва всичко и зяпва. Много се хили обаче на рекламата на Нескуик - с чавето, дето яде и после забива в коша  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
но я плаши тази на Вип Брадър
Тя тази реклама и мен плаши! Naughty Sick
Но онези за "Магнитните наколенници", в които се появява доктор Ливайн .....  ooooh!
Там вече има и рев! Tired
Виж целия пост
# 4
От никоя не се плаши. Знае повечето на изуст. Преди няколко дни исках да я снимам, а тя ми каза да не я снимам, защото й бил подут корема. Laughing
Виж целия пост
# 5
Не му давам да гледа реклами. Обаче ако отиде някъде на гости, все се измушва да зяпа.
Обясних му що е това реклама и то какво разбрало...  Laughing Сега застава под всеки билборд и започва да разправя на минувачите, че с това ги лъжат, за да си "харчели кинтите и да купували боклуци, които не им трябват"(цитат).
П.П. Една трибуна трябва да му направя, на мама политикът. Утре ще му обясня и за пенсиите.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не му давам да гледа реклами. Обаче ако отиде някъде на гости, все се измушва да зяпа.
Обясних му що е това реклама и то какво разбрало...  Laughing Сега застава под всеки билборд и започва да разправя на минувачите, че с това ги лъжат, за да си "харчели кинтите и да купували боклуци, които не им трябват"(цитат).
П.П. Една трибуна трябва да му направя, на мама политикът. Утре ще му обясня и за пенсиите.  Mr. Green


 hahaha Супер сте
Виж целия пост
# 7
На itv partner...
Също имаше една с Татяна Лолова и Зуека с касичката- криеше се зад фотьойла и плачеше!
Иначе като чуе шапката на рекламите тича  през глава в хола Wink
Виж целия пост
# 8
Няма такава Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Моите нямат страх от нищо, даже имат любими и ги знаят наизуст. Синът ми обожава Кит Кат :"Момичета, свободен съм!" На моя приятелка, обаче, синът й така се уплаши от ония бацили от рекламата на доместос, че месеци отказваше да ака в клозета.

А също искам да отбележа, че като им кажа, че нямам пари в момента да им купя нещо, те ме съветват: "Ми, вземи от банката!"
Виж целия пост
# 10
ДОМЕСТОС- милиони микроби ще умрат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Няма такава. Всичко де що е реклама се гледа с интерес.
Виж целия пост
# 12
Една реклама на Доместос - за "чудовището", живеещо в "дълбините на канала"   Twisted Evil и как "всички микроби ще умрат"

Малкият не искаше да ходи до тоалетна заради нея, "зеленото чудовище ще го изяде "...
Още детето ми я разказва  в страх ....
Виж целия пост
# 13
Все още няма такава.
Виж целия пост
# 14
Няма такива .Тази за Доместос им е любима ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия