Диетата на Рене Зелуегър-3 част

  • 19 388
  • 332
Заповядайте в новата темичка HugУспех и силна воля пожелавам на всички вас  love001

Предишните теми:
Диетата на Рене Зелуегър-1 част
Диетата на Рене Зелуегър-2 част
Aз от сряда отново ще съм на линия и ще бъда заедно с вас(във ворник имам рожден ден, че мисля хубаво да се угоя   Mr. Green)Аз съм малко несериозна, трябваше да почна втория етап на диетата преди 2 месеца, ама ето ме сега...горе-долу си възвърнах килцата, а и имах малко проблеми, та тоя стрес допълнително "помогна"  Sad Както и да е...В сряда очаквайте включване Grinning
Още веднъж-успех на всички диетуващи мацки!
Виж целия пост
# 1
Белла, аз във вторник заминавам в Италия така, че не смятам да спазвам там никакви диети Blush Дано си изкараш добре на РД-то си, не мисли за излишните кила, ти ще си центъра на вниманието независимо!
Виж целия пост
# 2
И аз да се запиша в редиците на несериозниците. Имах шоф. изпит и реших поне с диета да не се доизнервям, но от понеделник съм на линия. Успех на подържащите редиците и аз идвам! Wink
Виж целия пост
# 3
Здравейте и от мен нека и аз да се запиша в новата ни тема.
    Нека да ни е честита новата тема и в нея да има повече минуси. Както си признах от 8-ми март много прегрешения  Embarassed, но тава дано да е до днес. Утре е понеделник и отново съм в редиците, надявам се на сериозните, да бъдем всички сериозни и да пишем по-честичко, че днес едва я открих темата, тя назад, назад .....
Имах шоф. изпит и реших поне с диета да не се доизнервям, но от понеделник съм на линия. Wink
 
PresiN, надявам се си имала успех.От понеделник сме заедно отново.
 Хайде, момичета, за сега чао и надявам се да станем повече и по- отговорни.
   
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен Hug
Със три месеца закъснение мисля да се завърна при вас Embarassed Спазвах диетата два цикъла и свалих 7 кг, които си върнах за съжаление, а вече идва лято и искам да изглеждам добре Rolling Eyes Офффф, толкова съм стнара несериозна Sick От утре обаче почвам, даноооооо......дано успея, стискайте ми палци
Виж целия пост
# 5
 Grinning
Виж целия пост
# 6
Здравейте, хубавици! (може да сме дебели, ама сме толкова хубави пък   Peace )
Аз, противно на очакванията си, издържах мъжки през почивните дни - с повечко бъркане в хладилника, т.е. повече храна - позволена - но все пак..... Е, като изключим 2-3 бъркания в разядката с извара - ама наистина толкова!
Иначе днес - кафето с мляко (е, не мога другояче)
Наобед в стола ще хапна салатка и мИсо Simple Smile, а за довечера имам още малко сготвено пресно зелце и имам разни бутове и шунки Simple Smile
А на гаднярите - мъж и кум - ще готвя пълнени чушки   Rolling Eyes  ама ще им удържа! Сиренцетооо. сиренцетооо - то най-много ми липсва и някой друг портокал.....
Но си заслужава    bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета дано има място още в редиците ви и за мен Praynigот днес и аз съм с вас  Peaceстартирам с 63кг. и искам да сваля 7кг.   
Успех на всички Peace
Виж целия пост
# 8
Здравейте Hug
Стартирах успешно с кафе, чай от мента и лайка - всичко това без захар, разбира се и после малко салатка от варени яйца със сол и оцет и олио Peace По-късно ще хапна пак от салатката, а за вечеря незнам какво ще е Crazy
Успех на всички
Стартирам със 71 кг Embarassed Преди бях 74, свалих до 67 и ето качила съм 4 Embarassed - ама то беше едно ядене...мале мале
По принцип целта ми е 60-62 кг, но съм доволна на всякакъв резултат
Виж целия пост
# 9
Сиренцетооо. сиренцетооо - то най-много ми липсва и някой друг портокал.....
Но си заслужава    bouquet

Аз също започнах диетата без сирене и мляко.
Падих я така 10-на дни, за да изпадна в състояние на кетоза и да започна да горя.
Сега съм включила и по малко сирене и кашкавал.
Но продължавам да свалям, всеки ден с по 100-200 гр. надолу, и то трайно, а не с колебания. Така че - ЯЖ ПО МАЛКО СИРЕНЕ - до 100 гр. на ден. Има само 1-1.5 гр. въглехидрати.
Аз започнах от 80.5 кг преди 14 дни. Тази сутрин бях 77.9 кг. Средно по 1 кг на седмица.
Ако някой те убеждава, че ще сваляш повече от 1-1.5 кг на седмица, не му вярвай. Повечето кг в минус са всъщност обезводняване. И е вредно. Най-добре е до 5 кг на месец. И този начин на хранене да ти стане обичаен.
Виж целия пост
# 10
Русалка взех си изпита и сега  вече чакам книжката да ми стане! Черпя те с една салатка от доматки и краставички! cook
От днес съм на линия, почах деня с кафенце и варено яйчице, а на обяд мушнах 1 пилешка пържолка. Успешен ден момичета!
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета,от днес аз също съм на тази диета.Сега съм 61 кг.  Sad а целта ми е 54-55 кг.Дано да издържа.Ще ви стискам палци и на вас  Grinning
Виж целия пост
# 12
Да ви кажа един шантав крем, който си правя, когато шоколадите Елегант ми втръснат:
Разтапям 25-30 гр. масло, прибавям 1 с. л. какао, 1 ч. л. суха сметана, 1 цяло сурово яйце и подсладител на Хуксол.
Оставям в хладилника да изстине.
Виж целия пост
# 13
САмо да ви попитам след като диетата е е нисковьглехидратна дьвки позволени ли са защото само с тях залгвам глада.Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 14
Оххх,изчетох ги най-сетне всичките страници по темата и се присъединявам към вас,ако ме искате  Heart Eyes
Аз имам да свалям малко - 3-4 кг максимум,но искам да стопя малко от обиколката на корема и дупето  Embarassed
Започнах от днес с чай ментов, мешана салата с едно пилешко шишче и сега за вечеря мисля да е пържено или варено яйце пак със салата Simple Smile
Успех на всички   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия