Качествен естествен паркет - откъде?

  • 7 571
  • 8
За София питам....

Моля, кажете магазини с качествен паркет. На производители за предпочитане, или на магазини от които вие сте пазарували и сте останали доволни?
Знам единствено магазина на фабрика ПОЛЕКС на Христо Ботев - харесаха ми паркетите, но ми се иска да погледна и други, да имам избор.
За Полекс паркетите някой може ли да ми каже впечатления? Сториха ми се височки цените им, така ли е?
Виж целия пост
# 1
Преди 3 седмици сложихме паркет от Полекс. От друга фирма го купихме, но от същата фабрика. Същата фирма ни слагаха паркет в друга стая преди няколко години и бях доволна от тях, така че пак им се доверихме. Не знам паркета тогава от къде е бил.
Не се доверявай на ниски цени и да знаеш, че в Цонево, където е фабриката на Полекс има и друга, не съм сигурна за името, но качеството не било на ниво.
За Ела гр. Севлиево също съм чувала добри отзиви.
Виж целия пост
# 2
....
Не се доверявай на ниски цени и да знаеш, че в Цонево, където е фабриката на Полекс има и друга, не съм сигурна за името, но качеството не било на ниво.
...

Нашият е на ДЕТАЙ ООД с. Цонево и досега не съм имала повод да съжалявам или да се усъмня в качеството му. Да няма и трета фабрика Confused
Виж целия пост
# 3
Месечинка, сигурна ли си че Детай имат собствена фабрика? Мисля че и те купуват от Полекс.
Виж целия пост
# 4
Преди 3 седмици сложихме паркет от Полекс. От друга фирма го купихме, но от същата фабрика. Същата фирма ни слагаха паркет в друга стая преди няколко години и бях доволна от тях, така че пак им се доверихме. Не знам паркета тогава от къде е бил.
Не се доверявай на ниски цени и да знаеш, че в Цонево, където е фабриката на Полекс има и друга, не съм сигурна за името, но качеството не било на ниво.
За Ела гр. Севлиево също съм чувала добри отзиви.
А бихте ли ме ориентирали с цени за паркета и монтажа?
Виж целия пост
# 5
Месечинка, сигурна ли си че Детай имат собствена фабрика? Мисля че и те купуват от Полекс.

Ммм, тъй ли? Сега вече се позамислих newsm78 Може и да си права, пък аз да съм останала с грешно впечатление, понеже Детай е цоневска фирма...
Виж целия пост
# 6
Около 50лв/кв.м, дъб 2-ро качество, 6/25/16. Това е цената с монтаж, цилкене, лакиране 3 ръце + первази. Лака е водоразтворим, почти не мирише и ме увериха че е доста здрав. Марката е Bona X, разглеждах в инернет и май наистина е добър.

Месечинка, и аз не съм сигурна в това което писах по-горе. Просто като купувахме паркета, казаха че е от Цонево, но от Полекс с леко намигване, т.е. другите не струват...ама знам ли, всеки си хвали стоката...
Виж целия пост
# 7
В момента ви се изплъзва името на магазина Embarassed Намира се на бул. Ситняково слещу румънското посолство. Нашия паркет го купихме от там, продават както ламинат, така и естествен паркет - дъбов и от екзотични дървесини
Виж целия пост
# 8
В момента ви се изплъзва името на магазина Embarassed Намира се на бул. Ситняково слещу румънското посолство. Нашия паркет го купихме от там, продават както ламинат, така и естествен паркет - дъбов и от екзотични дървесини
Това е магазина на паркети Спайс.
Ние купувахме паркета от Демет паркет преди около 3 месеца. За сега сме доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия