Какво подарихте за I-я Рожден ден на сина си?

  • 1 107
  • 25
Ами това ми е въпросът. Simple Smile Вие сте!
Виж целия пост
# 1
Една говореща маймуна, дрешки и обувки.
Виж целия пост
# 2
Играчки,дрешки...
Виж целия пост
# 3
Музикален камион, който служаеше и за прохождане.
Виж целия пост
# 4
То мойто е дъщеря, ама да се включа. За първата годинка купувахме и поръчвахме необходими неща. И без това не разбираше още. Е, имаше и играчки.
Виж целия пост
# 5
На дъщеря ми, (но може и за син)... подарихме от онези колела, дето отгоре са с чадърче, а отпред са с някаква кучешка, котешка или животинска глава и свири. Малкото не слезе с месеци от това колело. Така му се радва, че и на нас радостта ни стана двойна от покупката. Още ставаше и скачаше върху колелото.
Мъжът ми се бъзикаше - Майката става и сяда на компютъра, дъщерята става и - на колелото Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
нямам никакъв спомен...  ooooh!  Дали не е защото нищо не сме му подарили?!  Blush
Виж целия пост
# 7
То мойто е дъщеря, ама да се включа. За първата годинка купувахме и поръчвахме необходими неща. И без това не разбираше още. Е, имаше и играчки.

Няма проблем, аз писах "сина", за да избегна кукли, бебета дето говорят и се наакват и подобни. Laughing Иначе идеи за неща, които стават за момчета приемам и от момичешките майки. Hug
Проблемът е, че дрешките ги смятам за необходимост, играчки купувам също с повод и без - за всяко зъбче подаръци... И то затова сега всичко ми бледнее. Tired Искам да е нещо по-различно, по-специално, а не мога да измисля какво да е то. Всичко, което ми хрумне, си мисля, че понеже така и така смятам да му го купя, ще изглежда, че просто ще мине за рождения ден. Колело си няма, но смятам да му купя отдавна, затова няма как да е за рождения ден, все едно да мине номера.. Rolling Eyes Мисля да е нещо, което при други обстоятелства не бих купила и се чудя какво е то. Thinking
Виж целия пост
# 8
На мен ми се иска да му купя джип или кола с акумулатор и дистанционно.Има такива и за момичета.
Виж целия пост
# 9
На мен ми се иска да му купя джип или кола с акумулатор и дистанционно.Има такива и за момичета.

А е тва и аз си мислех, но май татко му повече ще се кефи. Laughing
Виж целия пост
# 10
Един голям джип и дрехи
Виж целия пост
# 11
Дрехи и играчки ще получи достатъчно от приятели и роднини. Купи му нещо златно примерно.
Виж целия пост
# 12
Играчки,дрехи.
 Peace
Виж целия пост
# 13
Дрехи и играчки ще получи достатъчно от приятели и роднини. Купи му нещо златно примерно.

Това е добра идея Thinking Hug  bouquet
Виж целия пост
# 14
ние не купихме нищо. Той получи достатъчно подаръци - и без друго не знае от кого са Simple Smile но сред добрите подаръци бяха локомотивчета - за бутане с крака, с доста реални звуци, голям самосвал, пирамида с дървени рингове и най-вече строител.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия