търся за профилактичен преглед добър мамолог

  • 2 094
  • 13
здравейте, дали може да ми препоръчите свестен,добър специалист мамолог.просто искам да отида на профилактичен преглед.и ако може да приема вечер след 17 часа и ако е възможно да работи с  нзок. а дали мога да взема направление от личният лекар за мамолог? и има ли значение в кой ден на цикъла ? една позната препоръчва д-р п. свещаров, дали да отида при него?
Виж целия пост
# 1
Мамологичния кабинет на Шейново. Много съм доволна!  Peace
Виж целия пост
# 2
здравейте, дали може да ми препоръчите свестен,добър специалист мамолог.просто искам да отида на профилактичен преглед.и ако може да приема вечер след 17 часа и ако е възможно да работи с  нзок. а дали мога да взема направление от личният лекар за мамолог? и има ли значение в кой ден на цикъла ? една позната препоръчва д-р п. свещаров, дали да отида при него?
Д-р Свещаров е един от най-добрите специалисти.Мисля,че няма да сбъркаш ако отидеш при него.
Доколкото имом информаия той ще или вече е започнал работа в Шейново
Успех
Виж целия пост
# 3
мерси за отговорите, доколкото знам свещаров приема в един частен център до ма.а в шейново има ли специализиран кабинет, препоръчай ми от там доктор? по кое време приемат? правят ли уз?
Виж целия пост
# 4
аз ходя в Тина Киркова в мамологичния им център,доволна съм от д-рМладенов и д-р Гемеджиев,платеният им прием е 20 лв.,но не чакаш,а просто си записваш час по телефона.А с направление става,но от този месец за следващия
Виж целия пост
# 5
от кога ти е информацията,че платеният  прием само 20 лв. и ако може да ми кажеш какво включва, гледа ли ти на уз.дай някакви телефони ако удобно. и по кое време приемат частно?
Виж целия пост
# 6
Д-р Свещаров.
Много са доводите - аз съм с мастопатия и съм посещавала много мамолози, но само при него ходя от няколко години и му имам пълно доверие.
Във ВМА искаха да ме оперират, но Свещаров ми обясни че за моя проблем не е това решението и периодично ходя за пункции при него. Времето показа, че неговото мнение е било вярното.
Напълно му се доверявам и го препоръчвам. Преглежда в МЦ Панацея срещу арката на МА.
Виж целия пост
# 7
мерси много слава, а колко струва при него един преглед и приема ли вечер, т.е. след  5 часа и събота.мерси за инфото.има ли навалица при него за записване.
Виж целия пост
# 8
мерси за отговорите
Виж целия пост
# 9
Д-р Василев
В Св.София (Тина Киркова) - има НЗОК ... но се чака има и платен прием
или
всеки четвъртък след 16 часа в клиника Вита - там знам само за платен прием  newsm78
Виж целия пост
# 10
д-р Свещаров  Peace
Виж целия пост
# 11
Бойко Стоименов - в Първа градска или доц.Гаврилов - в Ракова Peace
Виж целия пост
# 12
от кога ти е информацията,че платеният  прием само 20 лв. и ако може да ми кажеш какво включва, гледа ли ти на уз.дай някакви телефони ако удобно. и по кое време приемат частно?
  последно ходих на 28 февруари,така че приемът все още е 20лв. приемат май само следобяд newsm78 телефона не го знам,защото майка ми записва и ходим двете,ако решиш ще я питам
Виж целия пост
# 13
Мамологичния кабинет на Шейново. Много съм доволна!  Peace

и по специално от д-р Николова  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия