Кростренажор или велоергометър - днес трябва да реша!!!!!!!!!!!

  • 4 703
  • 35
Моля, помагайте, ако имате опит!

Основната идея  е да изразходвам максимално енергия и калории с цел отслабване и повдигане на тонуса като цяло!
Виж целия пост
# 1
Кростренажор! Peace Peace Имам такъв уред вкъщи и върши чудесна работа за целите, към които ти се стремиш.
Виж целия пост
# 2
аз съм с велоергометър но едва от 3 дена и съвет не мога да ти дам но мисля че с кростренажора се работи за цялото тяло докато велото само за долната част на тялото т.е. от корема надолу аз затова съм с вело
Виж целия пост
# 3
Моля, помагайте, ако имате опит!

Основната идея  е да изразходвам максимално енергия и калории с цел отслабване и повдигане на тонуса като цяло!


Здравей, Съкровищница!
Аз си взех кростренажор, но все още не мога да го използвам за повече от 15 мин на ден /родих със секцио пред 10 месеца/ ,бързо се изморявам. Но дори и след 3 мин се усеща стягане в областта на  прасците,бедрата и дупето. Това е и целта - повдигане на тонуса и стягане.
Велоългометъра... newsm78 какво да ти кажа, имам приятелки, които са доволни и такива,които не са....така че - ти реши!
Виж целия пост
# 4
И аз наскоро се бях замислила за нещо такова, като първо мислих за бягаща пътечка, но се отказах от нея понеже реших , че ще натоварва повече областта на краката. Втората идея ми беше за велоергометър , но и от него се отказах по същите причини. Сега съм се спряла на кростренажор и си мисля, че наистина ще е по-добре .

А някаква марка ще споделите ли? Коя е по-добра и какви характеристики трябва да се гледат при  покупка.
Виж целия пост
# 5
Сестра ми си взе Орбитрек Платинум
http://www.topshop.bg/index.asp?pid=10906&tn=productview
Много е доволна  Peace Ползва го вече о/о 6м. Смъкна определено и то без диети и ограничаване. Сигурно, ако спазваш и режим, везултата ще е още по-добър  Peace
Велоаргуметъра помага основно за потдържане на тонуса. Но за смъкване доста ще трябва да повъртиш педалите  newsm39 Определено с другия уред ще имаш по-бързи и видими резултати. И аз мисля да си взема  Thinking Само трябва да убедя мъжа ми, че няма само да заема място  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
имам велоергометър,но съжалявам сега.трябваше да си купя кростренажора Rolling Eyes
 с велоергометъра поддържаш тонуса и се стягаш.това е моят опит с него Tired
Виж целия пост
# 7
Значи определено ще е кростренажор, но да видим кога ще го купим.
Виж целия пост
# 8
Кростренажор. Peace
Виж целия пост
# 9
Само трябва да убедя мъжа ми, че няма само да заема място  Mr. Green

Не заема много място!!! Нашият стоя 2 години между дивана и една секция без да пречи на никого и по никакъв начин. Сега разширихме хола и го преместихме на видно място, неограничаван от нищо.
Но мисълта ми беше, че на кростренажор му трябва малко пространство само пред него, като караш да не му буташ стъпенките в препятствия.
Виж целия пост
# 10
Аз също съм за кростернажора, имам го от около 5месеца и съм много доволна от резултатите, които постигнах.
Но което и от 3те да избереш си трябва голяма трябва упоритост. При мен за 5 месеца почти ежедневно въртене на педалите, видимите резултати са от около 2-3 седмии, така че каквото и да решиш не трябва да се отказваш след 1вия месец.
Виж целия пост
# 11
За мен е важно кое ми харесва и кое не ме уморява, а има ефект. Открила съм си такъв уред, на който ми е удоволствие да тренирам. За велоегрометър - на втората минута ме хващат бесните Mr. Green не е за мен това Stop
Виж целия пост
# 12
Аз имам вело и съм много доволна. Приятно ми е да въртя.
За крос...тичам в парка, затова ми е малко неспецифично тичането на уред, не ми е приятно.
Според мен и двата уреда дават резултати при редовна употреба  Peace
Виж целия пост
# 13
За мен е важно кое ми харесва и кое не ме уморява, а има ефект. Открила съм си такъв уред, на който ми е удоволствие да тренирам. За велоегрометър - на втората минута ме хващат бесните Mr. Green не е за мен това Stop

Ти кой уред си си взела?

Аз имам вело и съм много доволна. Приятно ми е да въртя.
За крос...тичам в парка, затова ми е малко неспецифично тичането на уред, не ми е приятно.
Според мен и двата уреда дават резултати при редовна употреба  Peace

На кростренажора не се тича. Това не е пътечка.
Виж целия пост
# 14
На кростренажора не се тича. Това не е пътечка.
ДА, да...права си, знам. Но пак движението ми е някак неспецифично. Разбира се, всеки си знае. Може би нямам много опит с кростренажора, затова  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия