От блоговете на в-к Капитал

  • 1 737
  • 5
http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=318015

Ето тук една жена е написала положително мнение за интегрираното образование. Могат да се постват мнения и тъй като блоговете на Капитал са много четени, би било чудесно, ако залеем тази статийка с коментари и лични преживявания.
Виж целия пост
# 1
побут
Виж целия пост
# 2

И аз се разписах. Хайде, момичета и момчета, пишете.
Виж целия пост
# 3
А аз се чудя какво да напиша. Нещата са много сложни. Много пъти съм писала и тези неща сме ги обсъждали в темата Ресурсен учител. Моето дете е вече добре прието в новато училище, но минах през един ад. Дано всички дечица, здрави болни си намерят собствената среда, да спре тази злоба, агресия при здравите, защото в много училища се изпотребват и изпобиват. За интеграция не са само на болните, но и на много здрави
Виж целия пост
# 4
А аз се чудя какво да напиша. Нещата са много сложни. Много пъти съм писала и тези неща сме ги обсъждали в темата Ресурсен учител. Моето дете е вече добре прието в новато училище, но минах през един ад. Дано всички дечица, здрави болни си намерят собствената среда, да спре тази злоба, агресия при здравите, защото в много училища се изпотребват и изпобиват. За интеграция не са само на болните, но и на много здрави

Ами напиши това, което си написала тук. Там се появяват и ужасни мнения, в едно децата са наречени "умопобъркани". Много ме заболя.
Виж целия пост
# 5
Не пречим на децата, пречим на родителите им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия