Сделка!!!

  • 675
  • 12
Условията са такива:
Вие имате 10 години от живота си за продаване(живота Ви се съкращава), не са накуп а раздробени, харчите колкото желаете. Можете да ги харчите само за УДОВОЛСТВИЯ и тяхната трайност(на удоволствията) е колкото продадените години 1:1.
Бихте ли направили тази сделка? И какво бихте си "купили"?
Виж целия пост
# 1
 Shocked Не съм сигурна, че разбрах  Crossing Arms Whistling
Да си купя раздробени удоволствия, които са общо десет години ли  newsm78
Виж целия пост
# 2
В интерес на истината не бих направила тази сделка, защото както сам си направиш нещата в живота така ще го живееш не ни трябват сделки Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Shocked Не съм сигурна, че разбрах  Crossing Arms Whistling
Да си купя раздробени удоволствия, които са общо десет години ли  newsm78


Примерно: Искаш 10 дни на Хавай(безплатно), даваш 10 дни от живота си. Не е задължително да изхарчиш всичките 10 години.
Виж целия пост
# 4
10 години удоволствия ще ме презадоволят и ще свърша в някоя клиника за наркомани. Предпочитам тъй, на малки глътки, когато мога, кефът е по-голям.
Виж целия пост
# 5
Дните когато съм била болна ги заменям за дни за каране  на сърф, или да речем да катеря (по-вероятното)  някоя пътечка в Коста Рика, а може и Китай. Определено искам и на море, и на планина.
Виж целия пост
# 6
Аз бих я сключила тая сделка,но за съжаление не е реална Money
Виж целия пост
# 7
....Примерно: Искаш 10 дни на Хавай(безплатно), даваш 10 дни от живота си. Не е задължително да изхарчиш всичките 10 години.

При мойта хазартна личност няма да ми стигнат тия 10 години Crossing Arms
Веднага си "купувам" поне 2 години в Лас Вегас  Whistling
 Thinking продължавам да мисля как да оползотворя останалите  Thinking
Виж целия пост
# 8
Ако някой ми каже колко години ми остават, мога и да се замисля. Примерно тези над 100 спокойно ще ги менкам.
Виж целия пост
# 9
 Не ми се връзва нещо, аз си падам по удоволствията и гледам да си ги доставям и без да жертвам съзнателно някоя и друга година от живота си (несъзнателно със сигурност съм си съкратила някоя и друга годинка с някое удоволствие  Confused)
Виж целия пост
# 10
10 години удоволствия ще ме презадоволят и ще свърша в някоя клиника за наркомани.

Мой приятел казва в тази връзка,
че ако знаел, че има малко време,
щял да опита хероин. Щом толкова
много хора го правели, сигурно било
хубаво. Каза ми го преди 5 години.
На 45 години е. Все още не го разбирам.
Виж целия пост
# 11
Имаме сделка...
Виж целия пост
# 12
Нищо не ми трябва,не бих дала и ден от живота си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия