Как си представяте бъдещето на децата си?

  • 1 717
  • 7
След като станах майка за първи път, започнах да разбирам какво са изпитвали нашите родители, докато са се грижили за нас. Всяко едно нещо, което е свързано с бебо, ме тревожи. А то не е едно и две. Видно от този форум, с всички майки е така. Но излизайки всеки ден на разходка, минавайки покрай запуснатите градинки и купищата боклуци в кварталите, не спирам да се питам какво ще е бъдещето на децата ни. И те ли ще трябва да живеят в тези условия? Дали ще са много доволни от това, което им предоставяме като условия за развитие?!
И това с боклуците е само малка част от нещата.
Как си представяте бъдещето на децата си? Дали те ще имат това детство и този живот, който повечето от нас са имали или за тях ще бъде по-добре или по-зле? Защото сега с общи усилия се опитваме да ги нахраним и излекуваме обривите, но какво ли ще им завещаем?
 
Виж целия пост
# 1
Хе-хе, боклуците да са им проблема Laughing
 Ясно е, че всеки родител си предствя светло бъдещето на децата си.Моята цел е да го възпитам и да го пусна като осъзнат гражданин в обществото.
 Гледай малко по-ведро на градинките.А за боклука, докато ти порасне детето, Бате Бойко все ще намери къде да го изхвърли и как да се почиства Wink
 Що се отнася за детството:не вярвам, че ще имат нашето детство изпълнено с толкова много игри.То и сега е дефицит, компютрите завладяха децата и те са средството им за игра.Ей за това съжалявам аз!
Виж целия пост
# 2

 Що се отнася за детството:не вярвам, че ще имат нашето детство изпълнено с толкова много игри.То и сега е дефицит, компютрите завладяха децата и те са средството им за игра.Ей за това съжалявам аз!

Точно това и ние с мъжа ми си говорехме,че е жалко Sad. Дано поне живота им да е по-стабилен,а не пълен с несигурност и промени като нашия Praynig
Виж целия пост
# 3
Че няма да имат такова детство е ясно - просто времената са други,но за боклуците се надявам да се погрижат управляващите със солени глоби и строг контрол
Виж целия пост
# 4
Аз съм оптимист. Нашите деца са родени свободни хора и това ги прави  много по-различни от нас!
Виж целия пост
# 5
Представям си го добро,естествено  Laughing,но някъде много далеч от тук.
Виж целия пост
# 6
Само хубаво и успешно Simple Smile Не ми се мисли отсега за лоши неща.
Виж целия пост
# 7
Чак толкова напред не мога да гледам. Бъдещето му ще е това да поеме по пътя, който сам избере и аз да го подкрепя. Аз възпитанието и уроците, които аз ще му дам, да го накарат да прецени кой е най-добрият за него път. И да има смелостта да гони мечтите си. И тогава ще съм спокойна, че сам ще се справи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия