Триколка Чиполино ОН РОУД

  • 1 785
  • 17
Здравейте! Харесала съм за мойта бебка лятната триколка на Чиполино ОН РОУД и се чудя дали да я купя или да взема друга, харесала съм една лятна количка в ТСМ, моля ако някой има такава триколка или е чувал отзиви за нея да ми помогне с инфо. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз си купих,но ми е от две седмици и нямам още оплаквания Thinking...знам ли?
Единственото е ,че днес ми се разкърца едното колело,но това го очаквах Close
Иначе модела е нов и надали някой ще има отзиви,а от предните модели съм прочела добри впечатления.
Новото е,че има стойка за чаша+кутийка,която е много удобна,отделно гумите са по-хубави и десена.За сега съм доволна Hug
Виж целия пост
# 2
Те са 3 модела - за 2004,2005 и 2006 год.
Аз имам първата, и съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
И аз я имам, всъщност новия модел - Sportiva (http://mal4o.com/product_info.php?cPath=42_117&products_id=7 … 52b18412e05161a7e. Много е лека и супер маневрена. Предното колело може да се застопори или да се остави завиващо. На мен лично ми е по-добре, когато не е завиващо, защото минаваме по много натоварени пътища ( в центъра сме). Има механизъм за сгъване с една ръка и аз мога да я сгъвам. Това говори добре за нея, защото аз викам приятеля ми да ми отвори шишето Панадол и досега нищо не съм сглобявала или разглобявала. Въобще супер е!
Виж целия пост
# 4
Моя модел е от 2007 година,но не е същия като на boto newsm78 странно?
Моята се сгъва с две ръце,но пък отгоре има цяла табла за две чаши и нещо като шкафче.
Виж целия пост
# 5
Моята е модел 2006, ползвам я вече 1 година, чудна е  Laughing
Виж целия пост
# 6
Моята е модел 2006, ползвам я вече 1 година, чудна е  Laughing
на същото мнение съм, много маневрена и здрава количка, удобна ми е за бутане с една ръка, или нося кафе или нещо друго, единствения и недостатък за мен е че няма много хубаво седнало положение, и малката е вечно полегнала, но с една възглавничка си реших проблема
Виж целия пост
# 7
Moята е модел 2005г. и една година не издържа. Няколко пъти ми падаше предното колело, после дръжката се прекърши/няколко пъти я лепиха и все си е изкревена/, а детето ми не е от най-тежките. За мен тази количка е ужасна. И аз много и радвах, когато я купих Whistling
Виж целия пост
# 8
Някой има ли новата спортива с жълт кант на снимка.
Виж целия пост
# 9
Моята е модел 2006, ползвам я вече 1 година, чудна е  Laughing
И аз това щях да напиша.Като имаш предвид,че постоянно миткам.Изобщо не се съобразявам дали карам по камъни или тревни площи.Лесна за управление,доста маневрена.Не съжалявам за избора си
Виж целия пост
# 10
много маневрена и здрава количка
и да, недостатъкът наистина е, че количката няма да нормално седнало положение.
Виж целия пост
# 11
Moята е модел 2005г. и една година не издържа. Няколко пъти ми падаше предното колело, после дръжката се прекърши/няколко пъти я лепиха и все си е изкревена/, а детето ми не е от най-тежките. За мен тази количка е ужасна. И аз много и радвах, когато я купих Whistling

Да, да, моделът от 2005 явно е най-несполучливият, защото и аз я купих с голямо желание, а тя не издържа и два месеца - дръжката се изкриви, механизмът за сгъване се повреди и го сменяха, поднася наляво и т.н. Но пък от друга страна е много лека и маневрена, и красива. И много ме е яд, че не се оказа здрава. По критерий здравина по-късно купих Маг Ингланд - но тя пък по всички други показатели е  newsm11 . Надявам се следващите години Чиполино да са си подобрили производството.
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички, които ми отговориха, купих я, возим се вече повече от месец и за сега няма никакъв проблем. Надявам се да е така и занапред. Много лека и маневрена е, сгъвам си я сама и я мятам в багажника на колата без никакъв проблем. В последвствие разбрах, че има нов модел "спортива", не бях я срещала по магазините, не знам защо, и за това купих "он роуд", сигурно и "спортива" е добра, но и от тази съм си супер доволна за сега  Grinning И по паваж доста се разхождаме, все още не се е разскърцала, което много ме радва. Единсвеният недостатък наистина е, че седналото положение не е всъщност идеално седнало, а е леко полегнало, но с възглавничка наистина се оправят нещата. Така че, мили мами, който има колебания за този тип количка да не се чуди, а направо да я взима   Laughing
Виж целия пост
# 13
Някой има ли новата спортива с жълт кант на снимка.

Има снимки на различните цветове тук http://family-bg.com/prX_2390.htm?osCsid=2a06e00a27f3eea219d8649d8d22c5f1
Виж целия пост
# 14
sportivata е 7 кг, а он-роуд 6, миналата година и аз се чудих дали да взимам он-роуд, но след множество прочетени тук коментари колко са трошливи  се отказах и си взех виола, от която съм страшно доволна. Също е 6 кг. и гарантирам, че спортивата е 7 кг, дигнах я преди 1 седмица в един магазин, по-тежка е от нашата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия