Лимона на Чико

  • 697
  • 12
Някой ползвал ли е лимона на Чико? Скоро ми предстои да направя подарък на една позната и се замислих дали е подходящ, като имам предвид нашите улици.... Дали не е по-подходящо някое от тези колела, които могат да се бутат от родителя? Незнам много ми харесва този лимон, но незнам дали ще върши работа, все пак не ми се иска да подаря някоя безполезна вещ. Така че ще ми е от полза вашето мнение, особено на майки които са имали такъв.
Благодаря предварително   bouquet

ето го и него http://www.family-bg.com/catalog/prX_2261.htm
а гледах също и тази количка newsm78 http://www.family-bg.com/catalog/prX_1099.htm
Незнам, в голяма чуденка съм. Приемам и други предложения  Hug
Виж целия пост
# 1
И двете ми изглеждат страхотно  Peace
Според мен, което и от двете да избереш няма да сбъркаш.
Виж целия пост
# 2
на мен количката ми изглежда по-добре има още един модел 4 в 1 мисля беше Peace
Виж целия пост
# 3
ЛИмона също може да се бута от родителя:)
Аз него повече го харесвам
Виж целия пост
# 4
Да, наистина и двете са страхотни, но дали могат да се използват в нашите условия - това ме притеснява повече, дали ще могат да го използват по наште улици или ще им остане да им се пречка вкъщи newsm78. Все пак времето става все по-хубаво и ми се искаше да им върши работа за разходка
Виж целия пост
# 5
Хайде де, моля ви, няма ли мами, които да са ползвали тези неща. Наистина ми е трудно да избера. А сега намерих и това  http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFFBH8/sr=1-44/qid=1168 … 1031&mcb=core
Направо незнам какво да правя  ooooh!.
Интересуваме дали не са само атрактивни на външен вид, а всъщност да не им вършат никаква работа newsm78
Виж целия пост
# 6
Лимона съм го виждала в парка да се придвижва без проблеми:),но аз бордюри и неравности нестава
Виж целия пост
# 7
Е точно от това се притеснявам - защото все пак нали докато стигнат до парка трябва да прекосят някакси нашите хубави улици
Виж целия пост
# 8
На каква възраст е детето,защото нещата са за различни възрасти.За лимона не знам,но за количката съм сигурна,че много ще се радва детето.Аз купих един по-малък и евтин модел на Чиполино за зимата за в къщи и това е играчката с която най-много си играе.Лично на мен най-много ми харесва третият вариант колелото.Страхотно е и благодаря,защото аз тъкмо търсех нещо подобно за лятото.Можеш да разгледаш и моделите на Пег Перего.Аз купих един 12 волтов мотор и Марти много го харесва.
www.pegperego.com
На края ще кажа,че на каквото и да се спреш няма да съжаляваш ,защото марките са много качествени.
Виж целия пост
# 9
калинка детенцето в момента е на 8 месеца , но идеята ми е, че ще го ползват като се затопли, значи ще бъде малко по-голямко. Благодаря за идеята за моторчето, но бебока е момиченце и май няма да се върже много, но другата ми приятелка има момченце и мисля, че ми помогна да избера подаръка за нея  bouquet. На мен също страшно много ми хареса колелото на mothercare, даже се замислих да го купя на моето слънчице, но за съжаление днес се обадих в магазина на mothercare и от там ми казаха, че ни ги внасят в България Cry. Така, че моя проблем с избора между двата варианта на чико и може би нещо друго си остава - всъщност по-трудно ми е да преценя дали са подходящи за нашите улици, защото целта на моя подарък е да го използват за разходка. Ох, голямо чудене пада #Crazy и вече започвам да се поизнервям малко Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
В такъв случай ти препоръчвам колата пред лимона.Детето за сега е малко и няма да схване ,че трябва да се придвижва с крачетата,а и колата е с повече функции.Има люлка,може да се вози детето само ,а също да бъде возено и от родителя, в същото време ми се струва и по обезопасено.Аз именно тази кола исках да купя за първият рожден ден на Марти,но в къщи ме разубедиха за мотора на Пег Перего.Мога да кажа,че вече 5 месеца този мотор е малко използваем,защото навън беше студено,а и крачетата не му достигаха до педала.Сега за лятото ще е перфектен,но съжалих,че не купих колата на Чико.Януари му купих един модел на Чиполино и той е най-експлоатираната играчка,така че аз бих предпочела колата.Лимона е красив,но е важно да е интересно на детето.
Бръмна ми главата с това колело на mothercare.Много е хубаво и вече го искам.
Успех в избора.
Виж целия пост
# 11
Аз определено съм за третия вариант, колелото, виждала съм го на живо и отдавна му се каня, но тук е много скъпо. Виждала съм майки да ги ползват като количка с по-малки деца, а после си става чудесно колело! Най-приспособено е за разходки навън.
Виж целия пост
# 12
Аз определено съм за третия вариант, колелото, виждала съм го на живо и отдавна му се каня, но тук е много скъпо. Виждала съм майки да ги ползват като количка с по-малки деца, а после си става чудесно колело! Най-приспособено е за разходки навън.
За съжаление тук проверих и не го внасят - аз също клонях към него и даже ми се искаше да го купя и за моята бебка, но останах силно разочарована, че няма да стане:cry:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия