КАКВО Е ФЛИРТ?

  • 8 152
  • 42
Напоследък се замислих какво е флирт.  Thinking Мислите ли, че сексът е флирт? Или може само желанието, възникнало в някого да породи определени действия ите да се окачествят като флирт. Попитах мои приятели и се оказа, че всеки има различна представа за това.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Флирта може да е само един- едничък поглед, при който ти се пробужда желанието за секс. Флирта ти дава самочувствие, кара те да се чувстваш като център на вселената  Whistling
Виж целия пост
# 2
Сексът не е флирт.
Флиртът не е секс.
Флиртът е здраве.
Виж целия пост
# 3
  кофти водка.   Иначе съм за"леките флиртове без последствия"


 
Виж целия пост
# 4
Не е секс. Даже и желание за секс не е. Флиртът е интелектуална заигравка. И е вълнуващ, когато отсрещният е на ниво и е добър играч.
Лафчета като "Не се ли познаваме отнякъде?", "Ш'та скъсам" и "Трябва да си сложа тъмни очила, толкова си ослепителна" не вървят.
Виж целия пост
# 5
Доне, да не забравяме и другата класика
в жанра "тези очи съм ги виждал някъде",
"имате ли огънче?", "как да стигна дотам"?
Виж целия пост
# 6
Сетих се за класиката на един дърт пергишин фотограф - "Имаш невероятни очи... трябва да те снимам гола"  Grinning
Виж целия пост
# 7
Флиртът е заигравка без щастлив край Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Хихи, ми на сега му викаме флирт, едно време са му викали бабите задявка  Laughing
Ми флирт е ... като да вървиш по браснача без да падаш. Единият има мерак, а другият леко го дразни, като уж дава някакви сигнали, ама ... Поне така мисля аз.
Добър въпрос наистина.
Виж целия пост
# 9
Не е секс. Даже и желание за секс не е. Флиртът е интелектуална заигравка. И е вълнуващ, когато отсрещният е на ниво и е добър играч.
Лафчета като "Не се ли познаваме отнякъде?", "Ш'та скъсам" и "Трябва да си сложа тъмни очила, толкова си ослепителна" не вървят.
newsm10
Виж целия пост
# 10
флирта има забранени варианти и позволени
зависи от задоволеността и обвързаността ти Laughing
обикновено неосъзнатата нужда от флирт е нагона...
Виж целия пост
# 11
Една част от работното ми време минава във флиртове... обаче се хващам, че го правя предимно от съжаление  Mr. Green по хуманитарни причини така да се каже  Mr. Green `щото те нашите на работа са малко поутрепани и като им обърне внимание някоя жена - засияват завалиите...
Виж целия пост
# 12
Страхотни отговори ми давате, дори не съм очаквала, че ще ви заинтригува въпросът ми. Да ви кажа наистина напоследък си го задавах често. Инспирирах от една реклама на водка Flirt (благодаря, че се досети,monda  Laughing) Там дамата под формата на флирт май си тръгна след секс в края на клипа, вдигайки ципа на роклята си. Напълно объркаваща реклама, защото аз също мислих, че флиртът не е секс, обаче ето на #Crazy Ако ви е интересна темата поразсъждавайте още. Примерно кави форми на флирт сте използвали или сте забелязвали.
-"говорещи" погледи;
- уж, непредвидено докосване;
- игра с косите;
- "гледане на ръка", целящо да се подържи ръката на партньора;
- да почерпиш някого в заведение, седящ на друга маса;
- намигването да го броим ли? може би стига да е целенасочено;
- подаряването на цвете към дама може ли да е флирт понякога?;
хайде дайте ваши предложения  Joy
Виж целия пост
# 13
Да накараш отсрещната страна да се чуди харесваш ли го, или не го харесваш. И дали теоретично би могло.
Имах едни колежки в университета, които умираха от кеф да гледат фатално хората в отминаващи коли и автобуси. Ей така, в момента, в който светва зелено и отминавате в различни посоки, хвърляха по един тежък холивудски поглед на някакъв непознат.
Виж целия пост
# 14
Да накараш отсрещната страна да се чуди харесваш ли го, или не го харесваш. И дали теоретично би могло.
А, и с това съм съгласна  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия