Бебчо се обрина

  • 566
  • 8
Помогнете ми с имена и координати на алерголог,дерматолог,кожен лекар в Русе.Добър и изпитан.
Виж целия пост
# 1
да не е от претопляне
Виж целия пост
# 2
Ако се обрива, има причина. Опита ли се да разбереш първо какво причинява обрива. Желатално е  да видиш какво го предизвиква, защото лекарят така или иначе ще те пита.
Колко е голямо детето си? Възможно ли е да са зъби? Дали е храна, дреха, препарат (прах за пране или сапун, крем или лосион1 който използваш), нещо което е в постоянен контакт с кожата? Претоплянето също може да доведе до това.
Има ли и други симптоми, освен обрива? Хубаво е първо да видиш и евентуално да си запишеш тези неща. Те помагат на лекаря да изключи определена диагноза или да се насочи по-точно към вероятната причина, която да изследва.
Виж целия пост
# 3
Sarsarilka ти е казала, но като цяло, освен, че всичко това е така, аз употребявах препарати на Мустела, които действат безотказно - и са за алергични реакции.
Виж праха за пране, второ претоплянето е много, много често срещано явление при мамчетата с първо бебче /аз, включително бях претоплила дъщеря си/ и т.н.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 4
Да, трябва да знаеш или поне да имаш съмнения от какво може да е обрива.

Моята син също скоро получи алергичен обрив, но от АБ.По принцип го водя при Касърова, доволна съм, но за жалост сега не мога да ти дам координатите й.
Виж целия пост
# 5
Обрива е само по бузите.Педито каза,че е от претопляне,но минаване няма.Влачим се така от сума ти време.В къщи е 21 градуса.Като заспи избледняват бузките и като се събуди с нова сила червенеят и пъпки.Като излезем навън пак се поизбистрят,но така не може-трябва да я гледам на терасата.Само на кърма сме,нищо не съм сменяла-прах...мажем със зехтин.Идея си нямам вече.Сега пратих мъж ми за стелатрия - мустела и ще видя има ли ефект.Но пак искам координати и имена на доктори.
Виж целия пост
# 6
Може да е атопичен дерматит. Ако е така, вземи Балсам на Др. Тайс и мажи с него. Действа безотказно. Помисли, дали не ядеш някоя храна, която да е алерген и да стига до бебето чрез кърмата (шоколад, ядки и т.н.)
Виж целия пост
# 7
с дъщеря докато беше горе-долу колкото вас без да се съобразя изядох 3-4 ягоди/имах рожден ден и си направих торта/ ит.к. я кърмех тя се обрина .мина след 2-3дни
Виж целия пост
# 8
Може да е атопичен дерматит. Ако е така, вземи Балсам на Др. Тайс и мажи с него. Действа безотказно.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия