До каква възраст повръщаха вашите бебета?

  • 842
  • 19
Моят син започна да повръща от първия си ден.За една неопитна майка можете да си представите колко съм се притеснявала.Водих го по доктори,храних с Фризовом-нищо.Всички казваха,че с времето това ще отшуми.Да,така стана,вече е на 10 месеца,но от време на време пак повръща,но сега вече само като се задави при хранене.Не давам едри храни,пасирам,но той задави ли се повръща.Мислех да го водя пак на лекар,ама той вече разбира,не искам да го травмирам излишно.Докога ще повръща?Чувала съм,че някои повръщат и след годинката.Споделете опита си,благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Алекс повръщаше до 2-ят месец....

да не би да го прехранваш... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Явчо повръщаше до 8-9 месец, сега не дъвче и ако се задави с някое парченце пак се е случвало да повръща  Confused
Виж целия пост
# 3
Сина ми повръщаше до 1г.9м. Бяхме с тежа форма на ГЕР /недоказана според тъпите доктори/, но според мен си беше точно така.

Добре, че бях ината, заведах го при доцентка, която му предписа лечение с лекарство, та се оправи. Ако разчитах на компетентните мнения на някой "доктори"...заради които до 1г. 2м.  не предприемах нищо, щото ми казваха, че ще си го израсте сам, сигурно и досега щеше да повръща  .

Обаче твоето описание ми се струва, като израстване на проблема  Peace
А не като при нас, с всеки изминал ден, вместо да повръща по-малко се случваше точно обратното. Докато стигнахме до 20-30 повръщания на ден  Confused
Виж целия пост
# 4
моето бебе почти не е повръщало!мисля, че е възможно да го прехранваш!не гледай какво пише на кутиите!спазвай формулата - месеца умножен по 10 плюс 100!или ако е на 6 месеца - 6 по 10=60+100+160гр!!
Виж целия пост
# 5
До 6.месец.Постепенно отшумя.И дъщеря ми беше на АЕ (че и АR едновременно с това) мляко.
И...някак невероятно звучи системно да се прехранва дете в продължение на 10 месеца,за да е това причината.
Виж целия пост
# 6
Слава богу, ,не е повръщала.
Виж целия пост
# 7
Никога не е повръщала Grinning
Виж целия пост
# 8
Повръщаше докато не започнах да давам Фризовом на 20 дни може би  bouquet
Виж целия пост
# 9
  Повръщаше около седмица и 2-3 дни след като започнах да й давам Фризовом спря Praynig
Виж целия пост
# 10
Започна по-рядко да повръща от 1м насам, но пък се случва понякога.
Виж целия пост
# 11
До 6.месец.Постепенно отшумя.И дъщеря ми беше на АЕ (че и АR едновременно с това) мляко.
Peace
След 6м. 2 или 3 пъти е пъвръщал фонтанно като изкарваше зъби.
Виж целия пост
# 12
Повръщаше малко в самото начало. Сега го прави този номер, след като се е наял и се търтоли по корем.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Доколокото си спомням повръщаше до 2 месец.
Виж целия пост
# 14
До към 6-7 месец  и то само АМ пюретата и кашите не ги е повръщала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия