За контактния дерматит

  • 1 241
  • 3
Здравейте,майчета,незнам дали скоро някой е питал за това,връщах се назад в темите и не видях.Моята дъщеря от два дни е с обрив,понякога става цялата на петна,особено докато спи-по лицето,целия гръб,по коремчето и гърдите.Обадих се на лекарката и,че в събота и неделя я няма в кабинета и тя ми изписа Фенистил и каза,че или е алергия към храна,или шарка(Рени е на 10 мес.)Днес беше по-зле и я заведох в един мед.център.Казаха ми-контактен дерматит.Да,ама тя не се е допирала до нищо ново,в смисъл-бяхме си вкъщи,нова храна не е яла,нов прах за пране не сме ползвали-знаете ли на какво се дължи и какво да я правя-изглежда ужасно,но пък е свежа както обикновено..казаха  ми да продължавам с Фенистил-а.Кажете ми нещо повече за конт.дерматит,да не стават повече грешки.Благодаря,че изчетохте дългия ми постинг Grinning
Виж целия пост
# 1
някакви нови цветя  вкъщи ..... струва ми се, че Йоан се беше опъпчил веднъж от една папрат ....

... нови мебели , ваксини .... риба newsm78
Виж целия пост
# 2
Възможните причини - вълнени дрешки, които се допират до тялото и лицето, килими, китеници, матраци, вълнени одеала, в които могат да се развъждат микрокърлежи /алергия към екскременти на акари/, плюшени играчки, цъфтящи растения, полени на някои дървета, неизплакнат прах за пране ,алергия към храна не е изключено..... за съжаление са много потенциалните причини
Виж целия пост
# 3
и ния ,бяхме с контактна алергия ,но аз я заведох на гости при мойта приятелка ,сложих ме я да спи и се събуди цялата на петна където се беше допирала.Оправи се с фенистил ,но го пихме поне 1седмица.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия