Добър педиатър във Варна

  • 695
  • 4
Здравейте! Търся свестен педиатър във Варна за 2г. си дете. Не съм доволна от ЛЛ и искам през юни да я сменя. След всяка диагноза ходя на частно и все ми казват "няма такова нещо". Започваме от 20лв. за преглед и след това за лекарстват. От скоро ходим на ясла и знаете как е там.......За сега събирам мнения, че дая сменям.
Виж целия пост
# 1
Доволна съм много от нашата джи пи - др Янкова, Градска болница  Hug
Виж целия пост
# 2
Моето дете се роди във Варна и отначало имахме много проблеми с първата му педиатърка. Смених я с д-р Кирязов, от който съм супер доволна - не изписва излишни лекарства, внимателен е, обяснява всичко, не ми се е случвало да го потърся и да не се свържа, обаждал ми се е дори в почивни дни да проверява как е детето, когато е било болно. Не работи със Здравната каса, но прегледът е 10 лв., а домашната визита 12 лв.
Другата за която знам, че е супер читава и която работи със НЗОК, е д-р Ружа Панчева. На всички мои приятели във Варна децата са при нея, като някои от тях са лекари. Много се осведомява за нови неща в областта си и е доста напред с материала.
Виж целия пост
# 3
Нашата е Лозанова, в Курортна поликлиника. В момента я замества Кузева.
Доволна съм и от двете!
Виж целия пост
# 4
Можеш да си смениш педиатърът по всяко време на годината с молба в здравната каса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия