Да си говорим глупости

  • 2 006
  • 33
Ей това иска моята дъщеря от мен. Вече два дни. Инициативата беше моя, но сега няма спирка.
"Мамо, кажи още някоя глупост" и "Мамо, направи още някоя глупост" са вече любими на татко й реплики.
Общо взето иде реч за обикновено маймунене, разни приказки с много глупави и обилно цапащи се герои, на които така и не им идва акълът в главата, ама те пак са си доволни. Общо взето опитите ми за завръщане към класическа приказка се пресичат още в зародиш.
Ей сега, преди лягане: "Мамо, сети ли се още някоя глупост"?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Ах, че интересно Grinning Сигурно е много по-забавно от обичайните герои, които правят смислени неща и има поука накрая Laughing
Анда...искам да живея у вас Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
  И на мен ми харесва. Ние си имаме една героиня Евлампия, дъщеря й се казва Контрабанда, големи глупости си правим с тях, преправяме гласовете и...
Виж целия пост
# 3
А нашите герои са Урлю-Дурлю и по-малкото му братче Сурлю. Големи "мръсници" са и двамата, а и мозъкът е дефицитен в главите им.

Анде, подобни приказки бяха много полезни на моето голямо момче, защото можеше да им се надсмее, без да се чувства "по-долу", както обикновено добрите приказни герои карат да се чувства детето.
Виж целия пост
# 4
  И на мен ми харесва. Ние си имаме една героиня Евлампия, дъщеря й се казва Контрабанда, големи глупости си правим с тях, преправяме гласовете и...

хахахах супер готино....
Ей..опасни сте Joy.....

Аз цяла вечер пък кръщавах едни снимки на:
 Питър Пан, че е дядо и
 Алиса, че е баба и, и тем подобни... ooooh! Mr. Green



Виж целия пост
# 5
  Вини, наистина е много весело Simple Smile
  Според мен такива глупости са много полезни за децата, защото им дават нестандартни начини да се справят с дадена ситуация. Освен това ги учат на толерантност към различните гледни точки и свободата да проявяват артистичност. Хубаво е да съчувстваш на Пепеляшка (което според мен е признак на невероятна търпимост), но защо и да не разиграеш сестрите й пред плюшеното си мече...
Виж целия пост
# 6
Точно по този повод сега се сетих, че Симона днес ми каза:

- "Ако не слусас (слушаш), ще се бада (обадя) по телефона на баба Меца. Тя ще се тачи (качи) на самолета #Crazy Laughing и ще дойде да те хапне по дупетО."

А бога ми, никога не съм я заплашвала с животно или нещо друго..оабче се скъсах от смях Joy
Виж целия пост
# 7
  Хаха! Е, баба Меца явно е просто регулаторен орган, а не заплаха Simple Smile
Виж целия пост
# 8
И ние си имаме лошия принц Адубак /дребната сама му измисли името/, който прави всякакви глупости.
Само дето всички бели вкъщи взеха да му се вменяват на него  newsm78
И сериозно си вярва... Вече втора седмица например твърди, че Адубак я бил одрал по окото.

П.П. Така и не разбрах въпросната рана от какво е станала  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Ние от една седмица насам си играем на стадо слонове.
Всяка втора дума е боен слонски рев.
Мъжа ми вече едвам ни изтрайва, щото добре се справяме с музикалното оформление.
И не само. Ядем това, което слоновете обичат.
Такива ми ти работи.
Виж целия пост
# 10
И какво обичат слоновете? Joy

Моите пък обгрижват таткото и го наричат покровителствено "Мойто момче", измислят си разни истории, в които той играе ролята на добрия се заливат от смях, когато той ги попита "Как са майките ми?" Joy
Виж целия пост
# 11
И какво обичат слоновете? Joy


Моркови, ябълки, банани и други вегетариански сурови специалитети hahaha
Виж целия пост
# 12
На мен любимите ми герои са Пипи, Карлсон, Емил от Льонеберя. Доста далече от благопристойността.
Виж целия пост
# 13
след като научи наизуст "Червената Шапчица", сега синът ми е категоричен , че е "големият лош вълк" и кръщава наред- дядо му е "Добрият Лош вълк"  #Crazy... и си измислят разни сценарии.
с коледна шапка и червения пеньоар на баба си става малкия Дядо Коледа- с него имаме специален език - казваме измислени думи- Трънта Мрънта му е любимото.... от смях почва да хълца
Виж целия пост
# 14
Ей това иска моята дъщеря от мен. Вече два дни. Инициативата беше моя, но сега няма спирка.
"Мамо, кажи още някоя глупост" и "Мамо, направи още някоя глупост" са вече любими на татко й реплики.
Общо взето иде реч за обикновено маймунене, разни приказки с много глупави и обилно цапащи се герои, на които така и не им идва акълът в главата, ама те пак са си доволни. Общо взето опитите ми за завръщане към класическа приказка се пресичат още в зародиш.
Ей сега, преди лягане: "Мамо, сети ли се още някоя глупост"?  Mr. Green

Само да не започне да подръжава на тези герои, че тогва става страшно.  Twisted Evil Аз предпочитам тези с поука. И вече се чудя от къде да си ги измислям, че и поука да имат.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия