Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 354
  • 398
момичета, дали това ще да е добър продукт и дали е по-ефикасен от  L-carnitin?
http://www.actualno.com/news_95536.html
http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=583

 Моля, ако някоя от вас го е изпробвала вече - да сподели!!!
 Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата и мен ме интересува.
Виж целия пост
# 2
и аз се записвам
Виж целия пост
# 3
Поредната заблуда. Поне аз така си мисля. Глад му е майката Embarassed(сори ама си е така).
Виж целия пост
# 4
Записам се и аз.  Дано някой го е изпробвал. Знаете ли колко струва?
Виж целия пост
# 5
И мен ме интересува цена Thinking
Виж целия пост
# 6
Препарата е нов, така че едва ли н newsm39якой го е ползвал, а и да го е ползвал какви впечатления ше може да сподели?
Това е поредното чудо, за което само ще си дадем парите. Диетично хранене и спорт, друг вариант просто няма. newsm39
Виж целия пост
# 7
И аз от няколко дена гледам рекламата,но все си мисля че тия хапчета не помагат,а с глад става работата:(
Виж целия пост
# 8
Това е К.Л.К. също както БиоАктив К.Л.К. Спомага за "преобразуване на мазнините в мускулна маса" при физическа активност. Но в листовката на БиоАктив К.Л.К. пише, че стимулира туморните образувания, което е смущаващо.
Виж целия пост
# 9
Но в листовката на БиоАктив К.Л.К. пише, че стимулира туморните образувания, което е смущаващо.
Това ще кажеш ли къде точно го прочете, че нещо не го намирам в листовката Thinking
Виж целия пост
# 10
Снощи таман си мислех да пусна такава тема днес  Grinning
И мен живо ме интересува дали някой го е ползвал и дали има резултат!!!
Сегакърмя и навярно няма да мога да го вземам, но като спра да кърмя, ако не съм достигнала желаните си килограми ще си го взема
Виж целия пост
# 11
Цитат
Цитат
Но в листовката на БиоАктив К.Л.К. пише, че стимулира туморните образувания, което е смущаващо.

Това ще кажеш ли къде точно го прочете, че нещо не го намирам в листовката

В аптеката ми дадоха да прочета рекламната листовка, един лист всъщност, там пишеше. Но, за да съм точна, ще се взема една листовка и ще цитирам как точно е формулирано. Ще пиша по-късно.
Виж целия пост
# 12
Струва 30-32 лв, но в аптеките на Саните, може да се намери и за 25 . Стига за 10 дни. Аз също му се каня, но се чудя, защота на Адифарм КЛА-то струва 12 лв, но са по-малко милиграмите. Но като всяка друга аминокиселина, трябва докато се пие да се изразходва огромно количество енергия за да се разградят мазнините
  Ако някой го ползва да пише как се чувства и какви са резултатите..
Виж целия пост
# 13
Цитат
Цитат
Цитат
Но в листовката на БиоАктив К.Л.К. пише, че стимулира туморните образувания, което е смущаващо.
Това ще кажеш ли къде точно го прочете, че нещо не го намирам в листовката

В аптеката ми дадоха да прочета рекламната листовка, един лист всъщност, там пишеше. Но, за да съм точна, ще се взема една листовка и ще цитирам как точно е формулирано. Ще пиша по-късно.

Извинявайте, ако съм паникьосала някого, в листовката пише КАНЦЕРОПРОТЕКТИВНО действие, пък аз съм си мислела за канцерогенно. Така, че спокойно, няма доказани лоши последствия...
Виж целия пост
# 14
Момичета, аз днес отидох в аптеката да го търся този Кларинол, но аптекарката ми препоръча БиоАктив КЛК 1000 на Фарма Норд. Каза, че е по-хубав, а тя го пиела от няколко седмици и сваля по половин килограм седмично, без спорт и без диета. Всех си него пък ще видим. Струва 25 лева, около 80 капсули. Тук го продаваха и на блистери - 6 и нещо единия. Аз си взех само два да пробвам. Един блистер е с доста капсули, а се пият по 2 на ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия