За дебелото черво - "Тази сутрин"-БТВ

  • 1 170
  • 13
Здравейте!
В здравното предаване на БТВ днес /около 7.30 беше/ разказаха за ползата от промиването на дебелото черво и ролята на тази процедура за профилактика на някои сериозни заболявания.
Молбата ми е - разбрахте ли къде се извършва тази процедура, колоко струва и т.н.?
Различно ли е от това, което преди време д-р Емилова рекламираше, че е внесла първият в България такъв апарат и извършва такива промивки?
Ако някой е правил тази процедура, моля да сподели.
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Извини ме, ако бъркам, но тук не става ли дума за обикновени клизми?  Rolling Eyes
Не съм гледала предаването...  Confused
Виж целия пост
# 2
Не е обикновенни клизми.
Иаз не съм гледала предаването.
Преди време съм гледала някакво предаване за колон....., колонтерапия ли беше, поне така започваше. Или някаква брошура  съм прочела- на улица  Здраве, където се намира Майчин дом , в някакакъв мед. център правиха подобна процедура.
Нищо не обясних...
Виж целия пост
# 3
щом толкова държиш да си промиеш червото, купи си Х-преп и готово... С вкус на череши или шоколад е и действа отлично.

Честно да ви кажа, повечето здравни "новини" по телевизията са само и единствено с рекламна цел...
Виж целия пост
# 4
    За тази цел Хатха-Йога препоръчва обикновена клизма!
    А онова.......и на мен ми намирисва на реклама-пробутване.....Извинявайте!
Виж целия пост
# 5
Гледах предаването от някъде нататък.
Честно казано, приказките на чревния хидротерапевт (такава титла бяха написали на жената, която говореше) ми приличаха на обяснение за най-обикновена клизма newsm78
Виж целия пост
# 6
Преди време съм гледала предаване за това със д-р Емилова
виж тук дали е това
http://www.emilova.org/bg/articles/arthydro.html
и тук
http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-02-10&article=178002
Виж целия пост
# 7

добре, прочетох и питам:
Тази модерна апаратура, дето така услужливо подава тази хубава и пречистена водица с точно определено налягане, как съдейства и за излизането й от огранизма?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
доколкото си спомням четох в някакво женско списание че една такава процедура е около 100лв
Виж целия пост
# 9
щом толкова държиш да си промиеш червото, купи си Х-преп и готово... С вкус на череши или шоколад е и действа отлично.



Това пък какво е  newsm78.
Виж целия пост
# 10
това е слабително , но няма нищо общо с действието на тази процедура , която ми е мн странна
Виж целия пост
# 11
http://www.herbamedicabg.com/flash/index.html
Виж целия пост
# 12

това си е своево рода преписано от тук: Но въпросът ми си е все същия. Всички говорят за вливания. Ама как става оттичането на водата или по-точно как? По кое време?  Thinking
Виж целия пост
# 13

това си е своево рода преписано от тук: Но въпросът ми си е все същия. Всички говорят за вливания. Ама как става оттичането на водата или по-точно как? По кое време?  Thinking

Точно така ....от там го взех ... но някои хора не прочитат статията до край, за да стигнат до там .... та ги улеснявам един вид ...  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия