Липсва ли ви нещо от миналото

  • 4 761
  • 112
Не конкретизирам. Нека всеки сам отговори, както го усеща.

Виж целия пост
# 1
Разбира се - свободното време.

Наскоро усетих, че ми липсва ученето  Sick Crazy - особено физика, и висша математика. Сериозно.
Виж целия пост
# 2
Вергилия, това е мазохизъм бре Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Липсва ми въргалянето на дивана през цялата неделя, с единствени ставания за храна и тоалетна!!! Забравих Simple Smile дистанционното на една ръка разстояние...
Виж целия пост
# 4
Кас, ти пък какви теми пускаш - на ССФ не и липсва нищо от миналото (всичко е планирано и изчислено по 3.14)
Виж целия пост
# 5
да- "милион и едно желание" с кака лара
Виж целия пост
# 6
младостта и романтиката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Липсват ми празните улици, хлебарниците, рибните магазини... Ще заприлича на тема за 80-те... Но това ми липсва.
Виж целия пост
# 8
Липсва ми онази сладка година, през която се запознахме с мъжа ми. Много пъти се улавям, че ми е тъжно за този период. Не знам защо, нямам обяснение.  Tired Tired Tired
Виж целия пост
# 9
Не подемай революции, моля те Simple Smile
За съвсем обикновени неща се сещам аз...
За питките на баба, брането на гъби в гората ( миришеше незабравимо ), за безсънните ми нощи покрай разни контролни...
Виж целия пост
# 10
Липсва ми детството..... Мириса на току- що окосено сено, на пресни мекици, на кошари с овце, на дим в студен снежен зимен ден.... Много ми липсва, търся го винаги когато мога....
Виж целия пост
# 11
Много неща.
Виж целия пост
# 12
 Shocked Нищо не ми липсва. Всъщност, може би театърът, усещането да си на сцена.Както и  пътуванията покрай него, но те все пак може би ми предстоят Grinning Но за съжаление с театъра приключих Cry
Виж целия пост
# 13
...липсват ми толкова много неща...безгрижните моменти с приятелките ми,...първите няколко години с мъжа ми( като гаджета), ....времето в училище...
Виж целия пост
# 14
Липсват ми безвъзвратно заминалите си от живота ми хора. Лудостта ми, смелите решения, страстите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия