По колко ядат бебоците ви

  • 1 073
  • 21
Здравейте мили мами. Дъщеря ми е на 4 месеца и половина. Досега бяхме само на кърма, но ми се налага да спра да я кърмя. Кърма имам много, но ми се налага да я спра.От няколко дни замествам някои от кърменията с АМ- Аптамил. Сега се храним по 6 пъти дневно,като 3 от тях са с Аптамил. От АМ изяжда по 170-190 мл. Чудя се дали това количество не е много за едно хранене на толкова малко бебе. Моля  кажете ми при вас по колко изяждат бебоците ви, за да знам по колко да й правя като заместя всички хранения с АМ.
Виж целия пост
# 1
Не е много. Синът ми на тази възраст ядеше 5 пъти по 200, 230 и 240 мл, но никога под 200.
Виж целия пост
# 2
Не е много. Бранко ядеше по 180 мл.
Виж целия пост
# 3
И според мен не е много дъщеря ми яде по 150мл АМ-Фризовом ,аз ня кърмя.

Виж целия пост
# 4
Извинявай за тъпия въпрос, но защо се  налага да спреш да си кърмиш детенцето? Да не се е произнесъл пак някой велик педиатър, че с кърмата си му вредиш на детето?
  Иначе на въпросът ти - моят син изпиваше по толкова кърма на едно ядене преди месец!
Виж целия пост
# 5
Не , не е тъп въпроса ти. Налага ми се да спра да кърмя, защото трябва да започна работа. Там няма да мога да се цедя, за да мога да продължа да кърмя.
Виж целия пост
# 6
  От една от ноемврийките, която живее в САЩ знам, че там работещите кърмачки се цедят с електрически помпи и за 10 мин. успяват да изцедят необходимото количество! Незнам колко струва една хубава електрическа помпа за кърма, но все си мисля, че ще ти е по на сметка да си купиш помпа и хладилна чанта отколкото АМ, но ти си знаеш!
Виж целия пост
# 7


Нашите деца се на еднаква възраст-моят син е на 4 мес. и 6 дни.Изяжда по 160-180 мл. АМ на едно хранене.Яде 5 пъти на ден.

  От една от ноемврийките, която живее в САЩ знам, че там работещите кърмачки се цедят с електрически помпи и за 10 мин. успяват да изцедят необходимото количество! Незнам колко струва една хубава електрическа помпа за кърма, но все си мисля, че ще ти е по на сметка да си купиш помпа и хладилна чанта отколкото АМ, но ти си знаеш!
Върти ми се в главата,че ел.помпа на Авент струва около 220 лв.  newsm78
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря изяждаше по 120-130мл - никога не е яла повече, но тя не е много ящна и винаги хапва по-малко отколкото дават за нейната възраст.
Виж целия пост
# 9
Ние имаме 5 хранения по 150 мл или 160 през 4 часа!
Виж целия пост
# 10
Ние пък повече от 120 много рядко ядем..
И се чудя дали ние не ядем много малко  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ние сме на пет месеца и ядем 5 пъти по 180  Peace
Виж целия пост
# 12
Ние имаме 5 хранения по 150 мл или 160 през 4 часа!

И ние сме така WinkВсяко дете е различно,така че няма универсална схема за всички Grinning
Виж целия пост
# 13
'Ми ето , то детето си показва.А и на  кутията пише по колко хранения ,  за каква  възраст и по какво количество е препоръчително , обикновено е в табличка.Но ние не сме се движили по таблица и с двамата  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
А мен в кърмаческият ме изядоха с парцалите,че съм разширявала стомахчето на дъщеря ми,като съм и позволявала да яде по 150мл на хранене.Било ужасно много.Тя сега е на 3 месеца и половина.Ама тя толкова иска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия