Който разбира тук се спира

  • 793
  • 7
Идеята ми е следната. Да споделяме сайтове за ДАЛАВЕРСКО/оби4ам тази дума много колоритна Laughing / пазаруване. Ето ви един от мен.Страхотно далаверски смея да твърдя www.directcosmetics.com   Лошата новина е 4е не може да пазарувате веднага,понеже нямат още доставка за Европа а само за УК. А добрата новина е 4е ще имат такава от края на този месец Peace
Виж целия пост
# 1
Наистина ми се струва, че има голяма далавера - много е евтино #Crazy в сравнение с българските сайтове за парфюми #Crazy Аз никога не съм поръчвала нищо от чужди сайтове, би ли ми обяснила, моля те, какво ми е необходимо за целта Praynig
Виж целия пост
# 2
Не видях по-ниски цени от тези в българските сайтове  newsm78
На принципа на случайния избор сравних цената на Арден - Пето авеню, от 125 мл - цената в чужбинския сайт е 68.73 лв. /по курса на БНБ за 09.03.2007 г./, а в български сайт - Ивис - 45, 86 лв.
Цените в първия сайт са в британски лири.
Виж целия пост
# 3
da se obadite,kogato moje da se pora4va i ot BG-mejdu drugoto-cenite v evro li sa???
Виж целия пост
# 4
Наистина ми се струва, че има голяма далавера - много е евтино #Crazy в сравнение с българските сайтове за парфюми #Crazy Аз никога не съм поръчвала нищо от чужди сайтове, би ли ми обяснила, моля те, какво ми е необходимо за целта Praynig
необходима ти е кредитна карта,пълниш кошницата с продукти,попълваш адрес име и тн. Но както споменах по горе в сайта им пише 4е поръ4ки за Европа щте запо4нат да се изпълняват към края на март Peace
Виж целия пост
# 5
a дали ще има доставка за България  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
da se obadite,kogato moje da se pora4va i ot BG-mejdu drugoto-cenite v evro li sa???
не, в английски лири..умножаваш по 3.
Виж целия пост
# 7
 smile3555 аз си мислех, че са в долари и затова са ми са се видяли евтини нещата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия