зъб на пет месеца

  • 1 224
  • 36
Здравейте! На моята дъщеря изби зъб на пет месеца. Това нормално ли е? Не е ли рано?
Виж целия пост
# 1
Първо честито! Нормално е. Моят син изкара две зъбчета на 3мес. и половина. Всяко дете си е индивидуално, така че това, което пише по книгите е просто за ориентир.
Виж целия пост
# 2
Нормално си е.моя син изкара първия зъб на 4м и половина.
Виж целия пост
# 3
На моят му изби зъб на 4 месеца. Какво да направим сега? Да го бутаме обратно ли? Когато излезе - тогава. На мен първият ми зъб е избил на 3 месеца и половина. Не съм забелязала нещо по-различно в развитието си, дължащо се на ранно изникналите зъби Grinning
Да не говорим, че макар и рядко, се случва дете да се роди със зъбче.
Тичай да му купиш бели чорапки и не се притеснявай за това дали е рано или не. Дошло му е времето - избило е.
Виж целия пост
# 4
Честито ви първо зъбче!Нормално е, не се притеснявай.При всяко детенце е различно.На мен първия зъб ми е пробил след годинка, а акушерката ми каза, че е изродила веднъж бебе с пробило зъбче(още в коремчето на мама му е пробил зъба) Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай, на някои бебета зъбчетата поникват по-рано, на други по-късно. До колкото знам е генетично заложено. Има и бебета, които се разждат със зъбчета Simple Smile
Не е нормално да поникват толкова рано, но не е и проблем!
Виж целия пост
# 6
На дъщеря ми първите две зъбчета излязоха на 5месеца. Няма нищо обезпокоително.
Виж целия пост
# 7
И на моят син първото зъбче му изби,когато беше на 5 месеца.Напоследък се забелязва такава тенденция.Лошото е ,че колкото по-рано избиват,толкова по-рано падат.Поне при нас беше така.Изби на 5 месеца и падна на 5 години.
Виж целия пост
# 8
Честито първо зъбче. Нормално е, при всяко дете зъбите излизат различно.
На Алекс първият зъб изби чак на 11 мес.
Виж целия пост
# 9
напълно нормално е Peace
Виж целия пост
# 10
Първо честито! Нормално е. Моят син изкара две зъбчета на 3мес. и половина. Всяко дете си е индивидуално, така че това, което пише по книгите е просто за ориентир.

И ние искарахме зъбче на 3 месеца.Не мисля , че има място за притеснения  bouquet
Виж целия пост
# 11
Нормално е.При всеки е индивидуално.Честито!
Виж целия пост
# 12
и ние сме на 5м и сме с два зъба а моя позната се е родила с два пробили зъба
Виж целия пост
# 13
и ние сме на 5м и сме с два зъба а моя позната се е родила с два пробили зъба

И аз съм чувала за подобни случки. Не се притеснявай, всичко е наред.
Виж целия пост
# 14
Здравейте! На моята дъщеря изби зъб на пет месеца. Това нормално ли е? Не е ли рано?
Напълно нормално е  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия