За сериозните връзки и обожател(к)ите...

  • 2 015
  • 32
Чудех се как да озаглавя тази тема, а ми се иска да обсъждаме по-обширно това, за което иде реч.
Мисълта ми е за хората, които си имат сериозна връзка и не го крият и за хората, които смятат, че когато си харесат някого, това не е пречка(че той си има сериозна половинка или дори е семеен/йна)...
Аз винаги съм се отдръпвала, когато харесам някого и разбера, че има сериозна приятелка, а особено, ако е женен, още повече с дете/деца... Shocked
Много хора обаче не го правят, както мъже, така и жени. Не мога да разбера какво точно целят- искат просто секс, искат въпросния обект на желанията им да предпочете тях или....?Дори на някои май така им е по-интересно...
Аз никога не съм крила, че имам сериозна връзка, но съм имала предложения и много съм се чудила на това- как,след като казваш, "аз живея с гаджето си", онзи смята, че ще изляза с него и след това евентуално... сещате се.
Става дума не само за сериозните връзки, а и за тези, които са семейни. Оправдавате ли тези, които развалят нечие семейство с думите "Той не е щастлив с нея"...  #Crazy

Ще се радвам, ако повече хора се включат в темата, както мъже, така и жени ? Grinning
Виж целия пост
# 1
"ако е женен, още повече с дете/деца"-Това какво означава?
По въпроса ти: Някои искат секс, втори авантюра, трети просто искат конкретния човек.Съдби и хора всякакви, няма как да се конкретизира.
Виж целия пост
# 2
Много сложна тема, много въпроси, много нещо.
Познавам няколко женени мъже, които търсят
връзки и вън от семейството. Единият даже има
претенции жените да са женени. Никой обаче
не иска да напуска жена си и децата. Чук и бег.
Познавам и две двойки, дето се размениха.
Бяха приятелски семейства и още са. Пачуърк.
Никоя от приятелките ми не кръшка на мъжа си.
Верно, имах една, дето залиташе по Георги Първанов,
ама това беше поне преди 10 години, сега е кротка.

Аз винаги съм се отдръпвала, когато харесам някого и разбера, че има сериозна приятелка, а особено, ако е женен, още повече с дете/деца... Shocked
Много хора обаче не го правят, както мъже, така и жени. Не мога да разбера какво точно целят- искат просто секс, искат въпросния обект на желанията им да предпочете тях или....?

Аз също не съм си губила времето
с подобни начинания. Но съм склонна
да разбера и хората, дето го правят.
Едни искат секс, други - забавление,
трети се учат, четвърти - отмъщават,
на пети просто им е слаб ангелът, на
шести им е силна ракията, на седми им
е скучно, на осми им е тясно вкъщи, на
девети им трябва да се доказват, на
десети енергията им е в повече...
Всичките ги разбирам. Искат да са щастливи.
Виж целия пост
# 3
Не мога да разбера какво точно целят- искат просто секс, искат въпросния обект на желанията им да предпочете тях или....?Дори на някои май така им е по-интересно...
То е ясно, че първо е секса, а после идва състезателния хъс да избере теб! Всеки има самочувствие и подсъзнателното -"Как така след като е бил/а с мен, ще се върне при него/нея?!"
Виж целия пост
# 4
Не ми се ще да бъда резервната гума.
Виж целия пост
# 5
Аз съм на принципа, че като желаеш нещо трябва да си го поискаш, друг въпрос е дали ще го получиш или не.
И не е виновен този, който сваля обвързани мъже/жени, виновни са си самите обвързани, че излагат на риск връзките си заради нови контакти.
Не ми се е случвало да харесвам обвързан мъж. Но ако си го представя хипотетично мисля, че ако иа деца не бих направила и крачка към него, но ако факторът деца не съществува то всичко зависи от отношението на въпросния мъж към половинката му. Ако държи на нея истински предполагам, че не би ми обърнал внимание. Ако обаче не държи на нея вината за това няма да е моя, че съм им развалила семейството, защото ако не съм аз, то ще е друга, след като те не се обичат достатъчно връзката им рано или късно ще умре.
Мен лично се случва да ме свалят, въпреки че нося халка и имам малко дете. Лично аз се лаская от това, че съм харесвана. Не се убиждам или учудвам на такивапостъпки. Живеем в свободна държава и всеки има право да си пробва късмета. Друг въпрос е на кой ще му върже  Wink
Виж целия пост
# 6
Ако държи на нея истински предполагам, че не би ми обърнал внимание. Ако обаче не държи на нея вината за това няма да е моя, че съм им развалила семейството, защото ако не съм аз, то ще е друга, след като те не се обичат достатъчно връзката им рано или късно ще умре.

Е, дойдохме си на думата, това ми е любимото. Ако 1 мъж изневерява, винаги съпругата е виновна.
Виж целия пост
# 7
Не ми се ще да бъда резервната гума.
Да обаче понякога не говорим просто за секс или състезание, а за любов. Тогава си съгласен да се превърнеш в земята под краката на любимия, само за да можеш да си с него. Тежко е да се "другата жена", но когато чувствата са силни, разумът отстъпва и човек е склонен да изпада в гадни ситуации
Виж целия пост
# 8
Хора всякакви, пожелаваш и вземаш или познаваш границите. Не бих осъдила никого. Изборът е на всеки един от нас, така че се надявам всички да могат да избират- това е свобода.
Виж целия пост
# 9
Ако държи на нея истински предполагам, че не би ми обърнал внимание. Ако обаче не държи на нея вината за това няма да е моя, че съм им развалила семейството, защото ако не съм аз, то ще е друга, след като те не се обичат достатъчно връзката им рано или късно ще умре.

Е, дойдохме си на думата, това ми е любимото. Ако 1 мъж изневерява, винаги съпругата е виновна.

Неправилно тълкуваш думите ми. Не е виновна съпругата, а самият мъж, който изневерява. С изказването си казвам, че според мен не е виновна другата жена, а самият човек, който зарязва семйството си заради нови изживявания.
Виж целия пост
# 10
Ако 1 мъж изневерява, винаги съпругата е виновна.

Това е най-голямата глупост.
Моите наблюдения сочат, че
производството на ципове за
мъжки панталони често дава
фира, та питонът току скокнал.
Виж целия пост
# 11
Ако 1 мъж изневерява, винаги съпругата е виновна.

Това е най-голямата глупост.
Моите наблюдения сочат, че
производството на ципове за
мъжки панталони често дава
фира, та питонът току скокнал.

Е, значи проблемът е много лесно решим. Целомъдрен пояс за мъже. Дезактивира се само с гласа на съпругата. Или  отпечатък от езика й.
Виж целия пост
# 12
Нели, по вкус и по цвет товарищи неть Wink


Виж целия пост
# 13
Много интересна тема, но пак ще сбъркаме, ако решим да обобщаваме...
това, че някой/някоя има сериозна връзка наистина нищо не означава. Разберете, че в живота нищо не се получава ей така...
ГолЕм праЗ, че съм омъжена. Това дава ли ми право да се държа кат жувотно и да чакам милото да ме гледа стреснато и да трепери от любов? не ми...
конкуренцията е нещо много хубаво, стига да го осъзнаете.
бесняла съм достатъчно на младини - знаете го вече. Той също. Сега ни свързва нещо по-ценно и силно се съмнявам, че бихме имали скандали заради друг/друга... Това е въпрос на осъзнаване! и винаги си кръстосвам пръстите и си казвам: Боже, дано не се влюбя в някой друг!!! това е нещо необяснимо и нещо, което никой все още не се е научил да контролира!
От мен един съвет: гледайте по-философски на живота! малките неща са важни! айде,  Peace

Ето пак! не ме четете и не ми се връзвайте! исках да прозвучи закачливо-подигравателно, а то пак като лекция! аман, май съм одъртяла вече...  newsm78
Виж целия пост
# 14
Е, значи проблемът е много лесно решим. Целомъдрен пояс за мъже. Дезактивира се само с гласа на съпругата. Или  отпечатък от езика й.

В добавък - ирисово разпознаване  Mr. Green

По темата - женените/омъжените са по-безобасни, твърдят любовчиите. Можеш да мърсуваш и пак да си свободен, защото те трудно ще напуснат семейството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия