на някой случвало ли му се е изкривени ходила на вън

  • 490
  • 1
Здравейте на всички мами! Знам, че сте много отзивчиви, затова ще ви помоля, ако на някоя от вас и се е случвало детето и да има изкривени ходила на вън, да ми пише. Много съм притеснена. Детето е на 8 месеца и при втория преглед при ортопед установи, че леко му се изкривяват на вън ходилата. Каза ми че е постродилен дефект, но ако е така защо го нямаше при първия преглед. Мисла си це е от проходилката и се обвинявам, че много рано го сложих на нея.
Виж целия пост
# 1
Не со обвинявай Naughty!Не ти си виновна!И моето детенце е така!Ве4е е на 7 год. и пак си е така!Купувахме специални ортопеди4ни обувки...всяка ве4ер специални масажи на стъпалото...какво ли не!Но си е така!,,Ме4о ходило,,така ни казаха!Не се оправя!Само дето ще запо4не да ти се оплаква 4е го болят кра4етата като по4нете да вървите!При малко по-дълга разходка,ходилото се натоварва и е болезнено!Дъщеря ми още се оплаква от боли в краката!Вси4ките и пантофи и обувки са изкривени на вън!Но...няма спасение!Не се притеснявай,не е опасно!Води си детенце на лекар...да го поглеждат от време на време!Но подобен проблем се отстранява само по оперативен път-така ми казаха на мен!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия