Най-близкият и най-големият ми план?

  • 3 061
  • 88
Този форум се напълни с въпроси "Има ли бог?", "Има ли прераждане?, "Има ли безсмъртие?", "Има ли сътворение?" ... - все интересни, но люти битки на вярващи и невярващи.
Защото няма как да са между "знаещи" и "незнаещи" - кой да ти каже такива неща.

Но като стигнеш до титлата "мама" или "тати", най-често вече знаеш едно:
Към какво се стремиш, какво искаш да направиш днес?
И какво - за всичките си дни?

При "невярващите" май отговорът е по-сложен.
Коя е най-близката ви цел? А най-голямата?
Виж целия пост
# 1
Коя е най-близката ви цел? А най-голямата?
Най-близката цел: детенце. Толкова го искаме и двамата, че няма накъде повече. Дай Боже скоро и ние да сме родители.
Най-голямата цел: да имаме здраво и щастливо семейство.
Всичко друго е преходно.
Виж целия пост
# 2

При "невярващите" май отговорът е по-сложен.
Коя е най-близката ви цел? А най-голямата?

бляяя аз съм от вярващите ама ми е трудно да ти отговоря. като че ли съм от хората на които нещата просто се случват а не от тия които планират и работят за постигането на целите си.
най-голямата естествено е да се намеря удобрена от Господа и да получа като награда вечния живот Grinning
Виж целия пост
# 3
най-близката цел - да посрещнем бебето и всичко свързано с това.
най-голямата - да съм щастлива /постоянно  Laughing/
Виж целия пост
# 4
най-близката-отново да почна да танцувам
най-голямата-шампионат и бебенце
Виж целия пост
# 5

... бляяя аз съм от вярващите ама ми е трудно да ти отговоря. като че ли съм от хората на които нещата просто се случват а не от тия които планират...

Да не си стрелец?
Аз пък - напротив. Веднага мога да ти кажа, че най-близката ми цел е да си изчистя двата ката блажна боя от старото и грозно дюшеме на къщата ни край София.
А после - всяка събота и неделя да си седим по цял ден там, за да си преправям мебелите в ретро, да телепортирам колчетата за домати и краставици на бабите десет метра по-далече, отколкото са сега, а опразненото да запълня с райграс и авторски измислици от дънери и камъни...
(малко пенсионерско дойде, ама...)

Виж най-големият ми план е по-труден за формулиране, но той пък ми е още по-ясен.
Виж целия пост
# 6


отдавна съм ги надживяла тези астрологии Wink но почти позна - луна в стрелец
Виж целия пост
# 7
Ужас, аз изобщо не мога да отговоря на тоя въпрос! Толкоз много планове имам и за близко и за далечно бъдеще, че да ми се чудиш на акъла...  Twisted Evil

Ама може би щото съм от атеистите  Crazy и съм водолей... кат намесихме и зодиите.. Лилянкеее, къде си?... Mr. Green

Холограма и да вземеш да ни поканиш да видим райграса и мебелите в ретро! Аз се заинтригувах много... Grinning
Виж целия пост
# 8
Холограма и да вземеш да ни поканиш да видим райграса и мебелите в ретро! Аз се заинтригувах много... Grinning

е да се заформи на живо една дискусия....да скриеш хладното оръжие преди това Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Холограма и да вземеш да ни поканиш да видим райграса и мебелите в ретро! Аз се заинтригувах много... Grinning

е да се заформи на живо една дискусия....да скриеш хладното оръжие преди това Mr. Green

Хохохохо, хич не е хладно това оръжие... ама ще му махна батериите, за да няма проблеми.. Па и какви дискусии... ще пием чай на английската морава на Холограма и ще се любуваме на авторските измислици... Grinning
Виж целия пост
# 10

... Ама може би щото съм от атеистите  Crazy и съм водолей... кат намесихме и зодиите...

То водолей не знам как ще го накараш "просто да вярва".
Без доказателства и мислене не може да го убедиш в нищо.
Затова и "толкоз много планове ... и за близко и за далечно бъдеще" имаш, защото за много неща мислиш (?)

Живот и здраве ще показвам райграс, ама аз сега започвам. Значи най-рано - в края на лятото...
(мебелите сега не са такова "ретро", каквото го мисля, по-скоро "кънтри" )
Виж целия пост
# 11
Холограма... абсолютно вярно за Водолея...  Crazy луда работа...  Crazy

А за хубава английска морава трябва косене и поливане, косене и поливане.. и така.. 400 години. Аз съм сигурна, оабче че и в началото на есента ще е хубава твоята и кат' дойдем да я видим, ще чуем и следващите ти планове... защото този ще е осъществен... Grinning
Виж целия пост
# 12
Най- близката цел- да се преместим в по- голямото ни жилище  Grinning
Най- голямата- да осигуря бъдеще на децата си  Wink
Виж целия пост
# 13
Най- мразя да имам план и после да трябва да го преработвам Crazy

Най-близката цел - да взема да го завърша тоя университет Crazy След това обаче става много сложно - бебе или магистратура Rolling Eyes
Най-голямата? - не знам newsm78

Аз съм рак с асцендент рак и луна в риби. И от невярващите Sunglasses, ако има начение за статистиката.
Виж целия пост
# 14
да направя градината, ограда, къщичка за птици и хранилка ....

...най- голям план ми е да родя още 2-3-4 деца  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия