Дали някъде се намира ваксината Тетраакт-Хиб?

  • 758
  • 4
От един месец я чакаме тая ваксина и всяка седмица са обаждам на Търговска лига,но всеки път ми казват,че още я нямат.Днес като им се обадих,ми казаха,че чак към края на месеца я очакват.
Няма ли много да закъснеем - трябваше да я бием още на 15 февруари.  newsm78
Моля някой ако има инфо  Praynig
Виж целия пост
# 1
Ние слагахме такава, купувахме я от аптеката на поликлиниката във ВМА на 1-вия етаж. Там ни е педиатърката, а тя препоръчва на пациентите си точно тази ваксина и постоянно следи дали я имат и им поръчва да я доставят. Приключихме обаче януари, та не знам дали в момента я имат. Не се притеснявай за закъснението - 3-тата я забавихме цял месец. Другата седмица ще ходим на ДК, тогава мога да проверя и да ти кажа.
Виж целия пост
# 2
 И аз от 2 седмици търся усилена съшата ваксина.Информацията ,която ми дадоха от "Търговска лига " беше ,че ваксините са внесени в България ,но не са пуснати на пазара ,з-то чакат разрешение от /може и да не цитирам точно/ : агенция за контрола на лекарства " .Казаха да проверя пак следващият вторник .
Виж целия пост
# 3
Проверих днес в аптеката, за която писах, но няма Sad Казаха края на месеца.
Виж целия пост
# 4
на нас пък ни казаха че ще я има в средата на април,още не е внесена и вносителя за Бг е само един Sad ,търсим я от един месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия