Смесването на плод и зеленчук?

  • 574
  • 6
Здравейте!Изчетох доста за захранването,но не можах да намеря отговор на въпросът ми.Захранила съм малкия с  зеленчукови пюрета от картоф,морков,тиква,тиквичка.От няколко дни му давам и пюре от круша,до сега я приема много добре.Питането ми към вас е може ли да направя пюре смес от морков и круша или морков и ябълка?Може ли да смесвам плод и зеленчук?След като се захраним с круша кой е следващият плод или по-скоро плодове които мога да добавям постепенно?Мога ли вече да давам ябълка,банан?
Съжалявам,че стана дълго.Постоянно ми изникват какви ли не въпроси по отношение на захранването.Благодарение на вас намирам винаги отговор.
Виж целия пост
# 1

Може ,разбира се . Peace
На пазара се предлага плодово-зеленчукова закуска.
За пюретата на Ганчев съм сигурна ,понеже от тях съм купувала на децата си.
Виж целия пост
# 2
Не се тревожи излишно - аз захраних с пюре от ябълка+морков на Ганчев Hug

Спокойно можеш да въведеш ябълка, банан, сини сливи, шипка - всъщност е желателно да изчакаш само с цитросовите плодове-останалите не са проблем Hug

Успех в захранването!  bouquet
Виж целия пост
# 3
всъщност е желателно да изчакаш само с цитросовите плодове-останалите не са проблем Hug
Peace

Разбира се без цитруси,понеже те се въвеждат след годинката. Peace
Виж целия пост
# 4
Да, можеш да смесваш плод + зеленчук. Много от готовите пюрета са смеси, предимно ябълка с нещо.
Аз лично захраних първо с пюре от ябълка на Хипп, след това круша и после поред всички смесени пюрета с ябълка - морков, тиква, банан. Като ги изредих започнах картофените. Към навършен 6-ти месец дадох праскова, кайсия и смесените- плодов десерт.

Виж целия пост
# 5
ДА можеш, дори се продават подобни комбинации както са споменали някой майки.
Виж целия пост
# 6
Благодаря,момичета!Питах,защото до сега правя домашни на бебо,за да знам дали мога да му правя смес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия