PVC интериорни врати...?

  • 6 071
  • 7
Как ви се струва идеята? Вече има такива, които имитират дървено покритие. Попринцип PVCто повече ми харесва, защото някакси е по-леко, механизмите на бравите им са по-хубави и се чудя дали не е по-добре човек да си сложи интериорни врати от PVC, а не от MDF - няма да се разлепва фурнира, няма да се изкривяват и сякаш ги няма повечето проблеми, които има при MDF...
Какво мислите вие...?
Виж целия пост
# 1
имам впечатление от такива врати и според мен са много хубави и издръжливи(намират се в хотел който е на 7 г)На външен вид не си личи ,че са пвц.
Виж целия пост
# 2
Добра идея! Мисля, че и цената е по-добра. А защо не и алуминиева? При тях също има цветове, а и ще е още по-изгодно.
Виж целия пост
# 3
И за алуминиеви се замислих, но те пък някакси ми изглезда цхе държат студено, но все пак трябва са се види на живо. Ето една фирма която предлага PVC врати и изглездат много готини
 ZETOK
Виж целия пост
# 4
Никой друг ли не ги е виждал тези врати на живо да дадете пожецхе мнения, че нашите вкъщи са отвратителни и вече не мога да ги гледам...
Виж целия пост
# 5
Не съм виждала на живо такива врати, но на сайта много ми харесаха. newsm10
Дали и на живо са така хубави  newsm12
Виж целия пост
# 6
Единственият им дефект е, че са доста по-скъпи /около 500 лева излиза едната/! Иначе са перфектни - "мазно" се затварят, не хлопат, на практика се вечни, добре уплътняват и отникъде не вее, лесно се поддържат и на вид са си като дървени. Честно казано не съм виждала алуминиева дограма с шарка на дърво, повечето са в цвят, но прахово боядисани и стои като автомобилна боя, а и все пак е метал, не знам за вътрешни как ще стои. Ако имаш възможност за ПЕВЕЦЕ - сложи си! Мои познати имат такава на банята и сега се тръшкат, че не са посмели да сложат такива и на другите помещения, а се набутаха с някакви фурнири. Аз лично избрах фурнирован МДФ, защото беше двойно по-евтин, а с грандиозния ремонт бая се поохарчихме и взехме да пестим от всичко. След 10 години ще докладвам дали евтиното ми е излязло по-скъпо #Crazy Joy Дано да не се окаже така!
Виж целия пост
# 7
Красота , ама 500 лв. не давам.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия