За бившите мъже

  • 2 746
  • 60
След края на връзката ви с един мъж връщате ли подаръците му или запазвате като скъп спомен коли, бижута и апартаменти?    smile3506
Виж целия пост
# 1
Де да ми даваха такива скъпи спомени... Tired Ма аз проста, псевдо-интелектуалка - книжки, беседи и си държим ръцете... Най-много някой омачкан карамфил по празници... На ми сега. Ни коли, ни бижута, еле пък апартаменти.
Виж целия пост
# 2
 Crossing Arms ААААААа, подарена къща, назад не се връща  Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 3
Принципно подаръците не се връщат, но никога не съм получавала подобни подаръци ...
Виж целия пост
# 4
Е, добре де. За по-романтичните натури: какво се случва със снимките ви след раздялата? Унищожавате ли ги или си ги пазите забутани в някой шкаф?
Виж целия пост
# 5
какво се случва със снимките ви след раздялата? Унищожавате ли ги или си ги пазите забутани в някой шкаф?
Пазя забутани... все пак на тях съм и аз, безценната, а да се упражнявам в рязане на апликации, където апликациите да ги играе изтерзаният младеж, не е за мен.
Виж целия пост
# 6
Crossing Arms ААААААа, подарена къща, назад не се връща  Crossing Arms Whistling

А така!!!!
Виж целия пост
# 7
Е, добре де. За по-романтичните натури: какво се случва със снимките ви след раздялата? Унищожавате ли ги или си ги пазите забутани в някой шкаф?

Снимки не, но имам някоя и друга дреболия ...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Заличих само телефонните номера.
Друго всичко пазя и нищо не върнах.
Виж целия пост
# 9
Не връщам. Всичко е било за времето си, скъпо ми е, независимо материално стойностно ли е или не. Дори след края на връзката ако ми се подари нещо, пак си го запазвам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
От едно старо гадже само си поисках обратно един учебник. Беше ценна книга!  Embarassed

Иначе не сме правили пернишки трагедии /пардон за участниците от Перник/. Телефонните номера се делийтват и се продължава напред Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Много пазя...А понякога това не е полезно за емоционалното ми състояние.
След като се разделих с последния ми приятел (преди  4 години) бях събрала всичко подарено от него (вкл. снимки и разни други сантиментални вещи) в една кутия, която седеше забутана в един шкаф. Преди около година обаче изхвърлих всичко.
Много сантиментален  човек съм по принцип и трудно се разделям с подобни неща, нищо че даденият човек отдавна не значи нищо за мен.
Виж целия пост
# 12
Пазя всичко, това са спомени, все пак!
Виж целия пост
# 13
Никога нищо не съм задържала. Веднага-ресто. А моите  вещи великодушно съм оставяла. И като се върна назад  в годините, май само с 1-2 съм запазила приятелски отношения. Много съм нецивилизована Joy
Виж целия пост
# 14
Мисля подобни връщаници за много лош вкус.
Миналото е свършено, но дребнавостта го обезценява със задна дата.
Нямам никакви придобивки особени, но нито бих тръгнала да връщам, нито да си искам куклите и парцалките.
Разбира се, ако някой реши да си ги иска... моля.

А снимки не хвърлям, защото и без това вече няма как да изляза 23-4 годишна. Но не ги и поглеждам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия