Получихме дата на делото

  • 1 946
  • 15
                  Момичета днес получихме призовките от съда newsm44.Дълго учаквания ден е 26 март и сме много щасливи.Молим Praynigсе тези дни да минават по бързо и да си вземем малкия юнак. [smilie=smile3504.gif  ] 
Виж целия пост
# 1
Супер новина! Малко е останало
Виж целия пост
# 2
cenuela браво - започваме "the final countdown" заедно с теб!
Все такива новини да четем тук!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Поздрвления и от мен  bouquet

Чудесна новина.

Само не забравяйте, че после се чака поне седмица докато успеете да вземете разбойника:)
Виж целия пост
# 4
Магьосника от Оз , ние не чакахме нито час - от съда та направо в дома да ни го "опаковат". Още като им казахме в дома кога ще е делото  и директорката каза че по принцип след това се чака една седмица, но те са склонни да ни го дадат веднага, защото тя седмицата след делото е за обжалване а какво да обжалваш като толко много си го чакал...!
Виж целия пост
# 5
Радвам се за вас Галя,

но това, което е направила директорката определено не е законно.

Освен това вие сте само едната страна да делото.

Срока от 7 дни го изисква закона. Всичко останало е незаконно. Предполагам последното, което иска всеки осиновител е да не спази процедурата и по - този начин да позволи да има пролука и възможност за обратен процес.

Дано никога не ви се случва.

Пък и след като си чакал години какво е една седмица... МИГ:)
Виж целия пост
# 6
Магосника от Оз - напълно съм съгласна с твоето виждане, но сърце не ми даваше да го оставя и един час повече в дома - на година и половина 8 килограма и плачещ и протягащ ръце към нас още от втората среща
Виж целия пост
# 7
да, Галя, имали сте късмет със сговорчива директорка

 smile3520 да не чуе прокурора, че каквито усукани има....

иначе кой не ще да си вземе веднага детето

Виж целия пост
# 8
cenuela, честито!!!
Страхотна новина!
Стискаме палци, малко остава, дори и със седмицата на изчакване след делото - за Великден заедно ще боядисвате яйцата  easter easter easter
Виж целия пост
# 9
                             Благодаря ви мами от едно щастливо щасливо сърце.Днес си го гушках ме  slingи си купихме количка Мони ''Александра''.Малко остана но времето не варви.И ГО НАХРАНИХ  ЗА ПЪРВИ ПЪТ baby. Касмет
Виж целия пост
# 10
Ох, сладка тя! Трепетите на тези мигове са незабравими, нали? Бъдете много щастливи заедно! Hug
Виж целия пост
# 11
                  Момичета днес получихме призовките от съда newsm44.Дълго учаквания ден е 26 март и сме много щасливи.Молим Praynigсе тези дни да минават по бързо и да си вземем малкия юнак. [smilie=smile3504.gif  ] 

Много здраве и шастие ви желая !


Не всички са като вас.


Имало е доста случаи на деца, запазени...., документите уредени,  но невзети докато осиновителите не решели това.


Едно от тях съм аз, друго писа преди мене - при него си чакали новия апартамент.

Аз съм "чакала" да поотрасна, а съм уговорена още преди да се родя, че да не им цапам и да не им е тежеко с пелени и пр., а и да се уверят, че няма някоя болест да се прояви наследствена.

Сега властимащите нямат толкова шансове да си играят се децата, но и в момента има единици, на които даже и годината на раждане се опитват да им "променят"...

Радвам се да чувам , че нормалните осиновители са повече от извратените.
Виж целия пост
# 12
Честито и от мен! Laughing И много щастливи дни от тук нататък. Hug
Виж целия пост
# 13
Cenuela, честито! newsm51
Дано по-скоро гушнеш своя малък сладур. Много, много весели и щастлви мигове заедно!
Ще очакваме новини и снимки.
Виж целия пост
# 14
                  Момичета днес получихме призовките от съда newsm44.Дълго учаквания ден е 26 март и сме много щасливи.Молим Praynigсе тези дни да минават по бързо и да си вземем малкия юнак. [smilie=smile3504.gif  ] 

Поздрави и мен! Дано дните на очакване минат по-бързо и скоро да се съберете заедно у дома!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия