Моля помогнете ми в избора на GSM!!!

  • 2 616
  • 38
Моля ви помогнете ми да си купя мобилен телефон, моя мъж искаше да ми подари още на 8-март,после на 11-март имахме годишнина, но аз се двоумя между NOKIA 6131 или SAMSUNG E570 или SAMSUNG E490!!!
Отиваме до магазина аз започвам да питам магазинера кое е по хубаво а той все ми отговаря- : nokiata си е нокия хубав като телефон с радио,добър избор ,но и samsunga е хубав и е дамски със същите услуги само дето няма радио.
Незнам защо съм си наумила да имам радио,който има -заслужава ли си? Казват че бързо пада батерията? Моя стария е SAMSUNG 710 преди две години и половина дадох 550лв. за него с обещанието че друг неискам, да обаче му изгоря монитора и ми искат 300 лв. за ремонт -не си заслужава и затова искам да си купя нов, страх ме е че ако си взема samsung ще се получи същото,затова реших че ще е nokia, обаче толкова се обарках  #Crazyче все си викам сега ще изкарам със стария а лятото ще си взема нов,държа с капаче да е ако имате други предпочитания казвайте си!!!
Но мъжа ми ме предупреди че не си ли избера до 26-тогава имам рожден ден, да не се надявам на подарък!!!
ПОМАГАЙТЕ!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Тази тема май не е за Красива мама. newsm78
Виж целия пост
# 2
и аз като магазинера по-добър и класен от нокията няма самсунга е от слабите за мен нокията е№1 №2 сони-ериксон, а след това всички останали. Naughty
Виж целия пост
# 3
Извинявам се, но аз от КРАСИВА мама немога от месец да излезна!!!
Ту диети си търся, ту в дневниците се разписвам, ту спортувам тук де, и така нататък, все хубави работи излизат и за другите форуми не ми остава време, а и сезона е такъв ще народа е тук!!!
Мерси за отговора vins   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз също имам Самсунг, с капаче, но скоро ще се наложи да го сменя, че и моя монитор нещо ми прави номера .....  Tired
Затова и аз си търся подходящ телефон. На Нокиа съм се спряла и аз или на Сони-Ериксон.
Всички уреди в къщи са ми Самсунг, приверженик съм на Самсунг-а, защото има добро качество, но на по-сносна цена.  Peace   
Но .... Нокиата си е Нокиа! Peace
Както и Мерцедесът си е Мерцедес.  Hug
Виж целия пост
# 5
Моето ''за'' е за SAMSUNG  Peace И по специално от твоите варианти за: SAMSUNG E570  Peace

SAMSUNG E570



http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1234&go=GO

А моите предложения са:

SAMSUNG E700



http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=441&go=GO

SAMSUNG E715



http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=71&go=GO

По всяка вероятност темата ти ще бъде изместена  Confused   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Моето ''за'' е за SAMSUNG  Peace И по специално от твоите варианти за: SAMSUNG E570  Peace

SAMSUNG E570



http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1234&go=GO

Ех Мирандичке и аз ама точно този си харесах но пък нокията си е нокия???
Виж целия пост
# 7
Купи си този:
http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1090
 Peace
Виж целия пост
# 8
и аз като магазинера по-добър и класен от нокията няма самсунга е от слабите за мен нокията е№1 №2 сони-ериксон, а след това всички останали. Naughty

 Peace Подкрепям!
Виж целия пост
# 9
Аз имам SAMSUNG D 500 и съм много доволна ама сега се зарибих поD 900 и днес извадих душата на моя мъж и уре съм на покупки!Аз затова не мога да заспя Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Вземи си Нокиата Peace
Виж целия пост
# 11
neonkaa, като всяко нещо и телефоните не са идеални, всеки има плюсове и минуси. Аз лично не съм привърженик на нито една от двете марки, но мога да ти кажа какви са им разликити и ти да си прецениш според приоритетитв ти Simple Smile Nokia, както всички знаем са доста издръжливи откъм испускане и тем подобни "екстремни ситуации", като екран е по-добър от самсунзите, защото е с по-голяма резолюция и повече цветове, но пък като тегло е с около 20гр по-тежък от тях. По вътрешна памет хм... само 11МБ, предполагам че ще си слагаш мп3 за мелодии на звънене - максимум 3 песни се събират, но утехата е че има слот за карта (512МБ са ти около 50лв), като камера са еднакви и трите, но трябва на място да ги пробваш коя е по-добра Wink За радиото, подкрепям с две ръце, много е удобно докато пътуваш или чакаш в учреждение... и не хаби батерията повече отколкото да слушаш музика от телефона например. И трите имат Bluetooth, тъй че предаването на данни ти е уредено  Sunglasses Общо взето е това.... важно е да ги разгледаш и като подредба на меню, бързи бутони и т.н. защото ако си свикнала на определен вид меню, ще ти е доста търсене  Blush

Който и да си избереш...да ти е честит и никога да не те оставя в нужда  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Успех в избора Peace Само ти знаеш какво търсиш, така, че отговора е в теб Hug Аз съм фен на мобилните с Windows.
Виж целия пост
# 13
Аз от доста години ползвам самсенга- сега съм с Е900
Ми хубав си е телефона,
предишните съм подарила, и хората още си ги ползват
Виж целия пост
# 14
Препоръчвам ти Nokia. За мен те са №1
Успех в избора  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия