Спешно, моля! Кърмене и температура

  • 3 228
  • 6
съжалявам, че нямам време да по-търся, но и не се чувствам много добре, за да го направя Rolling Eyes
Имам температура 38,3 а сме изцяло на кърма, нищо не ме боли, само имам температура. мога ли да кърмя? А мога ли да взема нещо за температурата? Кжете моя ви какво да правя Praynig
Виж целия пост
# 1
Кърми спокойно и взимай за температурата парацетамол или нещо парацетамол-съдържащо - не забравяй да пиеш много течности и се оправяй бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Кърми спокойно, но с маска.
Пий фервекс или колдрекс, нещо с парацетамол.
Оправяй се бързо  Praynig
Виж целия пост
# 3
Здравей,
аз бях вдигнала 39 градуса нищо не ме болеше, обаче се оказа че гърлото ми е зачервено и от него вдигам температура а  не ме болеше изобщо, ако може някой да те погледне.Температурата я смъкнах с парацетамол.За гърлото ми  изписа антибиотик лекарката, но свекървата ми го намаза и веднага смъкнах температурата и не бих антибиотик, но докъдо разберем че е от гърлото пих парацетамол смъква се за малко и пак вдигам температура,
Бързо оздравяване
Виж целия пост
# 4
За пиене само парацетамол иначе по бабешките рецепти може много да се експериментира.Аз съм кърмила с такава температура,че и малко по-висока и нямаше проблем,но знам,че по принцип лекарите забраняват над 38 градуса.Слагай кърпите с вода и оцет и пий парацетамол.Много здраве от нас с Мирела!
Виж целия пост
# 5
Аз също бях с Т преди 10 дни и пих парацетамол.Ако ти е зачервено гарлото мажи го през1 час със сода за хляб и през 2 часа със Гранофорин.Ако нямаш Гранофорин /вече не се произвежда/ намажи го веднаж на 6часа с йодасепт.Така ми мина гноина ангина на мен без никакав антибиотик.Пожелавам ти успех мила .
Виж целия пост
# 6
Момичета много ви благодаря - благодарение на вас днес вече съм на крака:))

Boo, извинявай за повтарящата се тема - повече така няма да правя Embarassed  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия