Колко често ползвате сушоар и как ви се отразява на косата?

  • 3 720
  • 70
Решила съм да си купя сушоар 2000вата(като на фризьорите),но се чудя все още какъв,а и доколко е вреден за косата  newsm78

Приемам всякакви идейки и съвети  Mr. Green

ПП.Лелле,къде ми е Правописааааа Joy  сешуар или сушоар  newsm78 край в Бисери съм вече  Crazy
Виж целия пост
# 1
Аз имам 1800 W - суша почти всеки път ( с главата надолу, а после се оплаквам от огромен обем). Доволна съм , защото вече не съм със схванат врат - тя моята коса по  4-5 часа съхне. Не виждам кои знае каква вреда - използвам средната степен и не суша докрай, оставям съвсем леко влажна. Peace
Виж целия пост
# 2
Не се суша всеки път, даже по-скоро рядко, но моята коса е доста тънка и лесно се поврежда. Сега има стилизиращи препарати, които предпазват от горещата струя. Знам, че косат трябва да остане леко влажна, да не се суши напълно със сушоара.
Виж целия пост
# 3
Моят е 1800 вата,но без него съм гола-вода!
Моята коса е дълга и къдрава и ако не я изсуша,ще има да съхне 4 дена.
Досега не виждам да ми е навредил,все пак я оставям малко влажна.
Виж целия пост
# 4
И аз имам професионален сушоар и се суша на всяко извиване на косата - през три, четири дни. Полагам и много грижи за косата си - взимам краищата на всяко боядисване използвам ампули шампоани и  разни маски за коса на Eugene Perma, които фризьорката ми препоръча. Мисля че косата за една жена е важно нещо и трябва да се подържа редовно и добре.
Виж целия пост
# 5
Не знам колко вата е моят, но не го ползвам много често. newsm78
Миналата година даже съм си сушила косата не повече от 3 пъти със сешоар, но честно казано не видях да е забележимо по-прекрасна. Rolling Eyes
Според мен ако се използва от разстояние поне 20-30 см не вреди на косата...
Виж целия пост
# 6
Моята коса е дълга, но почити не ползвам сешоар, освен през зимата и то ако се налага да излизам веднага след баня.
Виж целия пост
# 7
Не ползвам, изсушава много косата.
Миленика го е написала добре  Grinning
Виж целия пост
# 8
Колко често - на всеки 2 дена.
Оставям си косата да изсъхне почти напълно и тогава я издухвам съвсем за малко, колкото да придобие обем. Така става хубава без да се изтощава и изсушава Peace
Виж целия пост
# 9
Ползвам го всеки път като си мия косата.Не я изсушава,слагам и пяна за коса,а лятото сама си изсъхва само я доуформям с него.
Виж целия пост
# 10
 Сешоара ми е 2100 W, използвам го всеки път като си мия косата- 2-3 пъти седмично.
 Ползвам и продукти за коса, които я предпазват от топлия въздух на сушоара. Peace
 Косата ми по принцип си е суха, но по-суха или изтощена не ми е станала.
Виж целия пост
# 11
Сешоар  Wink, защото идва от френски.  Laughing Аз лично сигурно на 3 месеца веднъж използвам. Мия я главно вечер и я оставям максимално завита в кърпа. Ако искам да я накъдря на масури използвам един много лесен трик, край на машите, правя си 2 равни опашки и ги въртя, докато застанат 2 оформени масура и си лягам с тях на сутринта просто ги разресвам и става страхотно Wink Не мога да се оплача, косата ми е супер, но в момента, в който я изсуша със сешоар става ужасна. Другия вариант е спане на 1-2 или повече плитки, както и рибена кост. Няма смисъл да си хабите косите, така или иначе всеки ден са подложени на какви ли не гадости
Виж целия пост
# 12
Благодаря за експедитивните отговори:)

Аз моята коса я 'духам' малко,а и я мия на седмицата веднъж...просто не е капризна хич,но пък забелязах,че с 2000 ватов сешоар се 'вкарва' в ред дори и от леко сушене  Crazy,а с моя за пътуване(май е 1000) колкото и да я суша все си лети  Rolling Eyes

Владис,благодаря ...аз така го бях написала,но ми се струваше странно  Blush

Виж целия пост
# 13
Моята коса е дълга, но почити не ползвам сешоар, освен през зимата и то ако се налага да излизам веднага след баня.

А аз само като съм на фризьор Whistling
Виж целия пост
# 14
Суша се с 2000 ватов сешоар на Таурус, на всеки втори, максимум трети ден. Имам тънка и кофти коса и без сешоар не мога. Даже имам няколко вида, за различни случаи.

Хайде да изброим кой какви продукти за предпазване от сешоар ползва.
АЗ:

1. Флуид на Лореал профешънъл /Лиз Ектрем/
2. Пяна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия