Моля за съвет!!!

  • 829
  • 19
Здравейте ние сме на 5 месеца и сме на Ам захранени сме от 3-ти месец.
Искам да попитам 1 тъй като явно АМ вече не ни засища дали може вечер в млякото да и слагам малко от безглутеновите първи бисквитки на Plazmont  в млякото,защото до преди 1 месец си спяхме през ноща не се будеше да яде но от 2 седмици се буди към 3-4 много гладна като е яла към9-9.30.Пробвах да и дам и 200 мляко но пак е гладна.Какво ще кажете?
И другото ми питане какво ще кажете за кисело мляко(домашно квасено разбира се) вместо АМ то повече засищало знам?
Благодаря ви предварително!!!!
Виж целия пост
# 1
Първо , те съветвам да изчакаш с киселото мляко, особенно домашното. Naughty
Можеш да пробваш с  безглутеновите бисквити на Плазмон, щом като количеството не я засища Peace
Виж целия пост
# 2
За бисквитките - може да пробваш, щом са без глутен.
Млякото - домашното е по-мазно и не се препоръчва особено. Но е рано да даваш кисело мляко. Щом яде АМ.
Прочети това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140609

Виж целия пост
# 3
Първо , те съветвам да изчакаш с киселото мляко, особенно домашното. Naughty
Можеш да пробваш с  безглутеновите бисквити на Плазмон, щом като количеството не я засища Peace
newsm10
"Домашната" крава рядко минава ветеринарен контрол. Рискуваш детето да се зарази, да получи алергия, кравата да е с ригади...
Виж целия пост
# 4
Можеш да слагаш от тези бисквити в млякото.Щом пие АМ в никакъв случай не давай кисело мляко и то домашно.
Виж целия пост
# 5
Мерси за съветите
а за киселото мляко мисля че не е толкова опасно аз както и много други деца преди години са гледани само с кисело мляко
Виж целия пост
# 6
Можеш да слагаш от тези бишкоти, въпреки, че аз съм ЗА нощното хранене, докато детето само се откаже.
Не, не бива да даваш кисело мляко преди годинка, нито домашно, нито купено. И не, не засища повече.
Виж целия пост
# 7
Може бисквитки,но киселото поне след годинката,особено щом си пие АМ.А нещата от преди години нямат нищо общо с днешните.
Виж целия пост
# 8
dankata, права си, че почти всички сме израснали с кисело мляко. Но тогава родителите ни не са имали голям избор. Мое лично мнение е, че при положение, че на пазара има всякакъв асортимент от храни, създадени съобразно всички нужди на децата ни, няма смисъл да експериментираме и натоварваме излишно стомахчетата им и изобщо целия им организъм. Изчакай, за къде бързаш?  Laughing Има време, ще проядат и кисело, и прясно мляко. Ще проядат и пържоли.  Mr. Green Всяко нещо по реда си.  Wink
Виж целия пост
# 9
защото допълнително да се натоварва организма и през ноща
а и мойто дете се отказа само от нощното хранене оше 2-ри месец просто сега не се засища от АМ
Виж целия пост
# 10
Организмът не се натоварва през нощта от АМ. Това е бебе, не е възрастен човек. Тези разсъждения съм ги чувала от разни баби, но това не е вярно. Бебето е с интензивен растеж и следва инстинктите си. Щом се буди и е гладно, трябва да яде. Насилственото отказване е абсолютно погрешно. Но бебето си е твое, ти си решаваш. Грешки са допускани, допускат се и винаги ще е така, за съжаление.
Виж целия пост
# 11
Давах на Гери всеки път когато си поиска и не мисля, че съм сгрешила  Peace За мен това е начинът - доверих й се Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Давах на Гери всеки път когато си поиска и не мисля, че съм сгрешила  Peace За мен това е начинът - доверих й се Heart Eyes
И аз така процедирах с моята дъщеря Peace
Виж целия пост
# 13
а не можеш ли да опиташ да изместиш по-късно последното хранене?
 Моника е на 4 месеца и сутрин хапва в 8ч. но вечер последното и мляко е в 24ч.
Ако твойто бебче се буди гладно през нощта му дай млекце ама ако е с бисквитки - едва ли ще заспи след това Grinning по-вероятно е да и се гука! По-добре бисквитките да са на вечеря.
Виж целия пост
# 14
Мерси за съветите
а за киселото мляко мисля че не е толкова опасно аз както и много други деца преди години са гледани само с кисело мляко
Наистина преди години всички май сме отгледани с кисело мляко...
Купих си една книга за отглеждане на детето,ново издание.там пише,че храненето с АМ натоварва бъбреците на кърмачето 1,5 пъти в сравнение с кърменото бебе.А кис. мляко натоварва бъбреците 3 пъти в сравнение с кърмата.
Ти си майката,ти преценяваш кое е най-доброто за здравето и развитието на твоето бебе. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия