Кой модел количка Бертони да купя?

  • 878
  • 7
Здравейте,

искам да купя лятна количка на Бертони и не съм сигурна кой модел да избера.
Моделите Runner, Sun, Star i Picadilly са горе долу на една цена, така че не мога да избера.
Имате ли такива колички, доволни ли сте, какво ще ме посъветвате?
Благодаря ви,
Весел ден,
 Grinning
Виж целия пост
# 1
аз си харесах Mercury-Rainbow(пак на Бертони)- има обръщаща се дръжка,кош за багаж,поставки за чашки,покривало за крачетата,чанта,с не много големи гуми-задните са застопорени,височината на дръжката се коригира,количката като цяло е лека.много ме кефи.има ли някой,който я е ползвал вече?
Виж целия пост
# 2
Да, но тя май е комбинирана, а на мен ми трябва само лятна.
Няма ли майка която да помогне със съвет? Thinking
Виж целия пост
# 3
Не си взимайте Picadilly и Sun - на всички мои познати с такива им се счупиха след няма и 2 месеца возене. Нашата е Foxy и съм много доволна http://www.bertoni-bg.com/Foxy.html   Миналата година лятото я взех за 85лв.
Виж целия пост
# 4
Нашата е Sun и аз съм доволна. Не се счупи за 2 месеца, сега второ дете ще гледам с нея. Вярно, сменяхме веднъж колелата, но беше в гаранция, пък и  има сервиз в Дружба.
Виж целия пост
# 5
И нашата е сън какво блъскане е видяла не е мръднала грам а с часове всеки ден е в движение и то не по особено равни пътища сгъване разгъване много често поне 4 пъти на ден още е здрава вече година и нещо
Виж целия пост
# 6
Не си взимайте Picadilly и Sun - на всички мои познати с такива им се счупиха след няма и 2 месеца возене. Нашата е Foxy и съм много доволна http://www.bertoni-bg.com/Foxy.html   Миналата година лятото я взех за 85лв.

би ли казала от къде я взе за 85лв.благодаря
Виж целия пост
# 7
нашата е пикадили. скоро я купихме, но ми изглежда доста здрава. а и през такива дупки и павета я прекарвам, че ако беше толкова чуплива до сега да се е разпаднала.
удобно е, че има легнало положение, а също и много голямо предимство според мен е, че сенника може да се откачи и да се захлупи напред и много добре пази при слънце или вятър.
сгъва се на чадър и при това много лесно, след като съм я сгъвала докато с едната ръка държа беба под мишница Wink
малко по-тежка е, но не ми се налага да я вдигам и това не ми пречи.
определено съм доволна от количката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия